Sağlık-Sen’den Üyelerine Özel Eğitim Anlaşması

Sağlık-Sen’den Üyelerine Özel Eğitim Anlaşması

Sağlık-Sen üyelerine özel 2019-2020 yılı için Beykent Üniversitesi ile yüksek lisans ve uzaktan eğitim protokolü imzalandı.

İmzalanan protokole göre, 2019-2020 eğitim öğretim yılında, Sağlık-Sen üyeleri ile birinci derecede yakınları Beykent Üniversitesi’nin yüksek lisans ve uzaktan eğitim programlarından indirimli olarak yararlanabilecek. Yüksek lisans ve uzaktan eğitim programları klinik psikoloji, doktora, iş sağlığı ve güvenliği hariç tüm bölümleri kapsayacak.

Sağlık-Sen ve Beykent Üniversitesi arasında imzalanan protokolün detayları şöyle:

-Tezsiz yüksek lisans programları 6 bin TL

-Tezli yüksek lisans programları 12 bin TL

-Uzaktan eğitim yüksek lisans programları 6 bin TL

-Tezsiz yüksek lisans programları en fazla 3 dönem (1,5 yıl)

-Tezli yüksek lisans programları en fazla 6 dönem (3 yıl)

-Yüksek lisans program ücretleri paket fiyattır. Öğrencinin başarısız olduğu dönem başına bir ders için ücret ödemeyecektir.

-Vadeli ödemelerde anlaşmalı bankalar Türkiye Ekonomi Bankası senetsiz taksit sistemi imkânıyla tezsiz yüksek lisans için 12 taksit, tezli yüksek lisans için 24 taksit ya da kredi kartlarına (Maximum, World, Bonus, Paraf ve Card Finans özelliği taşıyan kredi kartlarına) vade farksız 12 taksit olacak şekilde ödeme yapılabilecektir.

-Dersler 14.10.2019 tarihi itibariyle başlayacak ve Cumartesi - Pazar günleri 09.00 – 18.00 saatleri arasında ve hafta içi belirlenen 2 gün, 17.00 - 20.00 saatleri arasında da yapılabilecektir.

-Grup öğrencilerin özlük hakları Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri Enstitüleri tarafından sağlanacaktır. Quiz, vize, final ve mazeret sınavları grup öğretim üyeleri tarafından gerçekleştirilecektir.

Yüksek lisans ve uzaktan eğitim programları için iletişim numarası: 05354573409

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 4 ay Önce

RAKAMLAR GAYET MAKUL,HADİ GİDİYOZ. SAYGILARIMLA.

Yüksek lisans mağduru
Yüksek lisans mağduru - 4 ay Önce

Daha Türk hava kurumu Üniversitesi nde yaptığımız yüksek lisansın diplomalarını alamadık hala uzaktan eğitimin yüksek lisansın muhabbetini yapıyorsunuz. Arada bi ton para kazandınız fahiş fiyatlarda. Benden uzak yolunmak isteyenlere yakın olun

MEHMET 02
MEHMET 02 - 4 ay Önce

ON DÖRT YIL OLDU SENDİKA
2005 yılında memur sendikaları ile hükumet arasında imzalanan Toplu Görüşme Mutabakat Metninde; "Yardımcı Hizmetler Sınıfında çalışanların öğrenim durumlarına göre bir defaya mahsus olmak üzere sınavsız atanmalarının sağlanması" için çalışma yapılacağı kararı yer almıştır." ………On dört yıl oldu bir gelişme yok

Sendikanın kandırdığı Y.Lisans magduru
Sendikanın kandırdığı Y.Lisans magduru - 4 ay Önce

4 yıl önce Türk Hava Kurumu Üniversitesi Yüksek Lisans Proğramında madur edilenlerin sorunu çözülmedi.Diplomaları verilmedi.Üyeler ücretli illerde ki Sendika yöneticileri ücretsiz yüksek lisans yaptı.Kayıt yapıp ücretleri toplayan genel merkez sendika temsilcisine 1 yıl boyunca bir daha ulaşılamadı.Yazık üyelerin hem parasını hem vakitlerini ziyan etmeyin.

MEHMET 02
MEHMET 02 - 4 ay Önce

2351 KİŞİDEN BİRİ OLARAK SINAVI KAZANDIRAMADIĞIMIZI HALDE ATMAMIZ YAPILMADI HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ

SIRADAKİ HABER