İzmir Çeşme'de Toplantı Yapmayın İsraf !

İzmir Çeşme'de Toplantı Yapmayın İsraf !

Sağlık Bakanlığında Tasarruf Ofisi kurulurken, illerde tasarruf şubesi kurulurken Sağlık Bakanlığının İzmir Çeşme'de Suriyeli Göçmenlere verilecek sağlık hizmetlerinde görev alacak personele yönelik eğitim yapılmasının mantığını gerekçesini anlamıyoruz. Ya biz Türkiye'de  yaşamıyoruz yada Ankara'dan bakınca Türkiye çok farklı..

Bakanlık binasının içinde devasa toplantı ve eğitim salonları var. Neden kendi binaları kullanılmıyor.

Fotoğraftaki resim an itibariyle eğitim yapılan otele ait. Bu tür eğitimleri ve otele ait görselleri paylaşmaya devam edeceğiz..

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 10:05

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Terazinin Dengesi
Terazinin Dengesi - 1 yıl Önce

Evet tasarruf ofisi kurulurken 17 ila 20 bin maaşla sözleşmeli personel çalıştırılıyor.Hastanede nöbetten gözleri kızırmış personel harıl harıl çalışırken ne yazıkki masa başı görevlendirmeler hız kesmiyor.Diğer yandan bazı sınıflara 3600 dillendirilirken yavaş yavaş alıştırlmaya çalışılırken diğer personel üvey evlanmış gibi horlanmaya çalışılıyor.Sonra birileri de Döner Sermaye Yönerge Değişikliği falan derken aslında Yönetici sınıfındakilere daha da daha da fazla döner nasıl verilebiliri formülize ediyor.Vay be.Herkes herşeyin farkında Bi sen farkında değilsin.....

sağlıkçı
sağlıkçı @Terazinin Dengesi - 1 yıl Önce

Otel toplantılarını bitirin artık. Memleketin durumu ortada. Godamanlar biraz az gezin az yeyip içsin!!!

sağlık memuru
sağlık memuru - 1 yıl Önce

her müdürün altında passat. dobloya binseler olmuyor mu? başkanların altına özel araba, başkan yardımcılarının altına özel araba. ye kürküm yeeee

sağlık memuru
sağlık memuru @sağlık memuru - 1 yıl Önce

Vur oraya vur aslan gardaşım vur

angaralı
angaralı - 1 yıl Önce

tasarruf kim, biz kimiz.

teknik
teknik - 1 yıl Önce

insan gerçekten hayret ediyor. milletin, memleketin hali ortada iken bu eğitime olur veren, imza atan yöneticilerde hiç mi Allah korkusu, hiç mi utanma yok ? kendi maaşındaki kuruşu hesaplarken, devletin parası bu kadar kolay mı harcanır arkadaş?

att
att - 1 yıl Önce

yazık ,günah,mübarek ramazan günü

saglıkçı
saglıkçı - 1 yıl Önce

bakınca nedenine bence anlamak zor değil...anlayana....

hatay
hatay - 1 yıl Önce

OMG

MEHMET 02
MEHMET 02 - 1 yıl Önce

ÇOK DOĞRU BİR KARAR


SIRADAKİ HABER