İsmail Küçükkaya FOX TV'den kovuldu mu?

Fox TV'de Çalar Saat adlı programı sunan gazeteci İsmail Küçükkaya ile yolların ayrıldığı iddiasına Fox TV Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk'ten yanıt geldi.

İsmail Küçükkaya FOX TV'den kovuldu mu?

Fox TV Haber Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk, Fox TV'de yaşanan ayrılıklar sonrası bazı haber sitelerinde yer alan 'İsmail Küçükkaya Fox TV'tan kovuldu' haberlerine fotoğraflı yanıt verdi.
Doğan Şentürk, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya ile birlikte olan fotoğrafını paylaşarak şu mesajı yazdı:

"Sosyal medyadaki dedikodulara gülüyorum.

Deli kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkaramamış O delinin başlığına bak içeriğine bak neresinden tutalım!


Fox Ankara Haber Merkezi'nde kanalın kuruluşundan itibaren görev yapan Cumhurbaşkanlığı muhabiri Umut Yertutan, Fox Ana Haber editörü Serdar Ertuğrul ve İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat'in editörlüğünü yapan Necdet Yıldırım ile kendi istekleri ile FOX TV'den ayrıldıklarını duyurmuştu.

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 11 ay Önce

İYİ Kİ VARSIN FOX TV. İYİ Kİ VARSIN PORTAKAL VE KÜÇÜKKAYA. SAYGILARIMLA.

sağlık memuru
sağlık memuru - 11 ay Önce

darısı diğerinin başına

Turker akbulut
Turker akbulut - 11 ay Önce

Gölge etmeyin yeter

BU ÜÇLÜ DE OLMASA
BU ÜÇLÜ DE OLMASA - 11 ay Önce

BU ÜÇLÜ DE OLMASA AYIN 16 SINDA MAAŞ BİTİYOR FAKAT ÜLKE ŞAHA KALKIYOR SANACAZ DÜNYA ÜZERİNDE TÜRKİYE BİR NUMARALI EKONOMİK VE POLİTİK GÜCE SAHİP FAKAT PARASININ PUL KADAR DEĞERİ YOK SANIP DIŞ GÜÇLERE KÜFREDİP DURCAZ:)

Ömer
Ömer - 11 ay Önce

Doktor harici personel maddi ve itibar yönünden linç ediliyor buna ses seda yok bilmem kim hangi kanaldan atılmış mı diye boş yere çalışan ayrışıyor diğerleri keyfine bakıyor

SIRADAKİ HABER