Cerrah doktor, ameliyathanesi olmayan hastaneye atandı

Cerrah doktor, ameliyathanesi olmayan hastaneye atandı

Ordu'da, en çok ameliyat yapan, en çok hasta bakan doktor, ameliyathanesi dahi bulunmayan Kumru Devlet Hastanesine görevlendirildi
Ordu Devlet Hastanesinde görevli genel cerrahi doktoru Çağlar Yıldırım, il müdürlüğüyle yaşadığı tartışma sonrasında, ameliyathanesi dahi olmadığı belirtilen Kumru Devlet Hastanesine görevlendirildi. İlde 10 yıla yakın bir süredir görev yapan Çağlar Yıldırım'ın başka bir hastaneye görevlendirilmesi sonrasında, endoskopi randevularının 12 aya kadar uzayabileceği ifade ediliyor.

Diğer taraftan, Ordu Eğitim Araştırma Hastanesinin tek çocuk cerrahı olan Uzman Doktor Ali Onur Kaya da geçen Cuma günü görevinden ayrıldı. Ordu Hayat gazetesine bir değerlendirme yapan Dr. Kaya "Mecburi hizmet ile Ordu'ya gelip 10 yıl kalan, benim gibi biri de istifa edip gidiyorsa birilerinin oturup düşünmesi gerekiyor" dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2019, 14:22

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
MÜDÜR
MÜDÜR - 11 ay Önce

ÇALIŞAN MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMADAN HASTA MEMNUNİYETİNİ YÜKSELTMEK MÜMKÜN DEĞİLDİR.

doktor saf heralde biraz
doktor saf heralde biraz - 11 ay Önce

Devlet kurumunda iş yapmayanı ödüllendirirler iş yapanı cezalandırırlar bu düzen böyle senin ne işine ameliyat felan yapıyorsun https://www.sarkikaraagac.com.tr/haber-ilcemizin-sevilen-ve-basarili-doktoru-gidiyor-9741.html

Bİ BİTMEDİNİZ HAA
Bİ BİTMEDİNİZ HAA - 11 ay Önce

Eğer bir personel sağlık müdürlüğü ile sorun yaşıyorsa sorgusuz sualsiz haklıdır. halkın sağlığı işgalcinin (hak edip kazanmayan) egosundan önemsiz duruma düşmüş durumda. kabineyi yenilesen ne olacak. sağlık müdürlüklerinde ki çeteler dağılacak mı. haksızlığa baş kaldıran göz yummayan ruhu hür insanlara selam olsun.

yalan haber
yalan haber - 11 ay Önce

ben kumruluyum. hastanemizde ameliyathane var. yoğun bakım var. kadın doğum uzmanı var. kadın doğum uzmanı ameliyat yapıyor. cerrah ta gelsin. ameliyathane ve çok güzel hastanemiz var, çok basit ameliyatlar için bile fatsaya ünyeye orduya gidiyoruz. devlet bize hizmet getirsin.

MASUM DEĞİLİZ
MASUM DEĞİLİZ - 11 ay Önce

Haber doğru değil,Kumru Devlet Hastanesine görevlendirilen bu doktor hastalardan pıçak parası adı altında ; nakit,fındık, restorana fatura ödettirme v.b şeklinde usulsuz kazanç sağlıyordu. Burada yapılması gereken, hazır görevlendirme yapılmışken müdürlüğün müfettiş isteyip(maliye) soruşturma başlatması gerekirdi.

Adalet herkese!!!!
Adalet herkese!!!! - 11 ay Önce

Görecek günler var daha.......Deveye :::

nedir bu
nedir bu - 11 ay Önce

ben kumruluyum. çok güzel bir hastane yaptı devletimiz buraya. yoğun bakımı bile var. ameliyathanesinde kadın doğum uzmanımız ameliyat yapıyor. biz çok basit ameliyatlar için bile orduya fatsaya gidiyoruz. buraya devlet yatırım yapmış. doktor yok. cerrah gelirse fatsada orduda perişan olmayız basit ameliyatlar için.

Piri Sami
Piri Sami - 11 ay Önce

Günümüzde Adalet ,adil olmak kelime olarak kaldı sözlüklerde....Artık.Atını nalla adamını kolla


SIRADAKİ HABER