Bu İlimiz de Sağlığa 3 Yeni Müdür Atandı

Bu İlimiz de Sağlığa 3 Yeni Müdür Atandı

GAÜN Tıp Fakültesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Suat Zengin yönetimindeki hastane yönetiminde önemli atamalar yapıldı. Gaziantep Üniversitesi Senatosundan geçen ve Rektörü Prof. Dr. Ali Gür'ün onay verdiği Atamalar sevinç yarattı. Tıp Fakültesi Hastanesi yeni atanan ekiple ciddi hizmetlere imza atacak gibi görüküyor.  Hastanenin yönetim kademesinde yaşanan yeni atamalarla sağlık alanında daha kaliteli projelere imza atılacak gibi.

TERFİYİ HAK EDEN EKİP BAŞARILI PROJELERE İMZA ATACAK

GAÜN Tıp Fakültesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesi Baş Müdürlüğünü vekaleten uzun süredir başarılı bir şekilde sürdüren Mustafa Kalkan Hastaneye Baş Müdür olarak asaleten atandı. Aynı hastanede uzun süredir  Tıp Fakültesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müdür Yardımcılığı görevini başarıyla sürdüren bürokrasinin yakından bildiği bir isim Murat Yılmaz Çaycı'da terfi ederek hastane müdürü oldu. Tıp Fakültesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesinde teknik işlerden sorumlu  Müdür Yardımcılığı yanı sıra Sağlık-Sen Üniversite Şubesi Başkanlığını yürüten sivil toplum kuruluşları tarafından sevilen Müdür yardımcısı  Cuma Kerkez’de Terfi edenler arasnda yerini alarak Hastane müdürü olarak atandılar.  Üniversite Hastanesine Rektörlük makamının onayı ile asaleten yeni atanan Müdürlerden Kalkan, Çaycı ve Kerkez'in göreve getirilmesinin ardından sağılk camiası Başhekim Doç. Dr. Suat Zengin'in elinin güçlendiği ve bu kadroyla daha güçlü projelere imza atacakları  konuşulmaya başlandı.

Atamalarla birlikte güçlü bir ekibin olduğu Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesinde dünyadaki tıbbi teknolojiler yakından takip edilerek Gaziantepli vatandaşların hizmetine sunulacak. Son atamaların ardından GAÜN yönetiminde oldukça memnun.


 

Kaynak: Haber Merkezi

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2019, 19:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
SAĞLIKCI 78
SAĞLIKCI 78 - 6 gün Önce

Umarız birileri akıl eder de batı karadeniz'i özellikle karabük'ü tepeden tırnağa,a'dan z'ye değiştirir. duyumlara göre yeni atanacak olanlar,eskileri çok aratacak.

Hahaa
Hahaa - 6 gün Önce

Sanki ekonomi kurtuldu

H 33
H 33 - 5 gün Önce

Mersindede değişikli acilen bekleniyor

sağlıkçı
sağlıkçı - 5 gün Önce

çal çal oyna....

SIRADAKİ HABER