Aydın'a İki aydır İl Sağlık Müdürü atanmadı

Aydın'a İki aydır İl Sağlık Müdürü atanmadı

Fevzi Yavuzyılmaz’ın 17 Mayıs’ta Balıkesir’e atanmasının ardından boşalan İl Sağlık Müdürlüğü koltuğuna 2 aydır atama yapılmadı. Aydın’da bir süredir konuşulan İl Sağlık Müdürlüğü değişikliği için 17 Mayıs’ta düğmeye basıldı. Yurt dışı seyahatinde olan Fevzi Yavuzyılmaz, ülkeye dönüşünde Balıkesir’e atandı. Ancak o günden bu yana Aydın İl Sağlık Müdürlüğüne atama yapılmadı.

Yavuzyılmaz atama kararının ardından “Bakan Yardımcımız aradı, böyle bir düşüncelerinin olduğunu söyledi. Ben de ‘Görev nerede verilirse bizce uygundur’ dedim. Hakkımızda hayırlısı. Aydın’daki görev süremiz yaklaşık 2 yılı aştı. Güzel hizmetler yaptığımıza inanıyorum. Eksiklerimiz mutlaka vardır ama iyi niyetle doğru olanı yapmaya gayret ettik. Allah utandırmaz inşallah" demişti.

4 İSİM ANKARA’YA DAVET EDİLDİ

Aydın Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Niyazi Kocakaplan, Çine Devlet Hastanesi Başhekimi Engin Tetik, eski İl Sağlık Müdürlerinden Kasım Çetin ile Dr. Onur Serbest, 28 Haziran’da Sağlık Bakanlığı’ndan gelen davet üzerine Ankara’ya gitti. Nihai kararın Ankara’daki son görüşmede verilerek birkaç gün sonra yeni İl Sağlık Müdürünün belirleneceği söylentisi yayılsa da Aydın’a yine atama yapılmadı

2 aydan bu yana atanamayan Aydın İl Sağlık Müdürünün kim olacağı halen belirsizliğini koruyor

Kaynak:www.aydinkulis.com 

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aydin09
Aydin09 - 11 ay Önce

Allah kurtardı bizi bu fevziden

Aydınlı
Aydınlı - 11 ay Önce

AYDIN bu duruma alıştı sıkıntı yok çünkü kimse elini taşın altına koymuyor. Aydına çok yazık.

birii
birii - 11 ay Önce

Hayırlı uğurlu olsun. yine aydın yine dışardan...

Balıkesir
Balıkesir - 5 ay Önce

Geri verebiliriz. Fişini atmadık daha...

SIRADAKİ HABER