Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 3600 ek gösterge açıklaması

Sancaktepe Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi'nin açılış sonrası sağlık çalışanlarıyla kısa bir sohbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan 3600 ek gösterge ile ilgili sorulara da cevap verdi. İşte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 3600 ek gösterge ile ilgili açıklaması:

Sancaktepe Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi'nin açılış sonrası sağlık çalışanlarıyla kısa bir sohbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, sağlık çalışanlarının 3600 ek gösterge ile ilgili sorusuna "Verilen söz ne ise tutarız" diye yanıt verdi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2020, 04:58

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
özlük haklarımızı iyileştirin
özlük haklarımızı iyileştirin - 1 yıl Önce

Maaşa en az 1000 tl seyyanen zam yapılmalı sabit döner emekliliğe yansıtılmalı verilen yıpranma payı tekrar gözden geçirilmeli döner sermaye adaletsizligi ortadan kalkmalı memurlarda en düşük maaşı biz alıyoruz polise öğretmene ve tsk personellerinin hepsine seyyanen zam yapıldı bizim ücretler asgari ücretle yakın maaş alıyoruz bunu bakanlık ta biliyor sendikada biliyor herkese saygılar.

Kızılelma
Kızılelma @özlük haklarımızı iyileştirin - 1 yıl Önce

@att ayşe İsim değiştirerek kendi kendini mi pofpofluyorsun. Bir çok habere DURUGÖRÜ-attci-MUSA yazdığın gibi yine mi tilkilik mi yapıyorsun ? In mi bilmem ama cinlerle ortak iş yapıp engellilere hakaret eder, Türk nefreti yorumlar yapar, İslami haberlere fitne yorumları yazar. Arama tuşuna "Babacan" "Davutoğlu" "Chp" yazın her haberin altında nifak tohumlarını okursunuz.

att ayşe
att ayşe @özlük haklarımızı iyileştirin - 1 yıl Önce

selimcan yine son noktayı koymuş.inmisin cinmisin ama çok farklı ve müthişsin.

Malibu
Malibu @özlük haklarımızı iyileştirin - 1 yıl Önce

Sağlık sen şu dönemde eğer özlük haklarımıza yönelik iyilestirilmeleri alamıyorsa,bir daha hiç bir dönem alamaz..Maaşlı sendikacı rahatını bozmaz..sizleri de bizleri de sömürmeye devam eder

İstediğimiz atla deve değil, karınca kararınca bir talep
İstediğimiz atla deve değil, karınca kararınca bir talep @özlük haklarımızı iyileştirin - 1 yıl Önce

Sabit ek ödemelerin genel bütçeden maaşın içine eklenip emekliliğe yansıtılmasını, 3600 ek göstergeyi, yıpranma payını ve pandemi sürecinde de görevi başında salgın ya da şiddet nedeniyle vefat eden sağlıkçılara "Sağlık Şehitliği" unvanının verilmesini istiyorlar.

Güneş
Güneş @özlük haklarımızı iyileştirin - 1 yıl Önce

- 5,5 milyon kişiye karşılıksız 1000 TL
- Yine 4,5 milyon kisinin istihdamını kısa çalışma ödeneği, asgari ücret desteği, nakit desteği gibi yöntemlerle destekleyen
- Vefa Sosyal Destek Grupları toplam 6 milyon 240 binin üzerinde talebe cevap verdi.
- iki ayda inşa edilen 1008 yataklı acil durum hastanesi
- Avrupanın en büyük Başakşehir hastanesi
- Pandemi sürecinde 2 büyük şehir Erzurum ve Sancaktepe hastanesi ve buralarda çalışacak binlerce istihdam ve işsiz kardeşlerimize iş gücü
- 126 farklı devletten 75 bin vatandaşımızı, 365 uçak, 34 karayolu ve 10 deniz yolu seferiyle ülkemize getirdik.

Yukardaki saydıklarım ekonomizin kötü olduğunu mu gösteriyor

SELİMCAN
SELİMCAN @özlük haklarımızı iyileştirin - 1 yıl Önce

3600 EK GÖSTERGEYİ VERMEYİ HÜKÜMET TE İSTER,FAKAT EKONOMİ BUNU KALDIRAMAZ. BENCE EN DOĞRUSU ALIŞVERİŞ ÇEKİ VERMEKTİR. SAYGILARIMLA.

SEMİH BAŞKANA GÜVENİYORUZ
SEMİH BAŞKANA GÜVENİYORUZ @özlük haklarımızı iyileştirin - 1 yıl Önce

SAĞLIKSEN BU SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN BÜYÜK UĞRAŞI HALİNDE OLABİLİR.

vefa
vefa - 1 yıl Önce

İnşAllah Reis Allah razı olsun!!

NANKÖRLER
NANKÖRLER @vefa - 1 yıl Önce

"İnşAllah Reis Allah razı olsun!!" yorumunu beğenmeyenlerin haddi hesabı yok. Hem 3600ü hükümetten istersiniz hem razı olsun deyince beğenmezsiniz. İşte sırf bu yüzden bazı sağlıkçılar yüzünden 3600 verilmemesi haktır. 3600ü verse bile kesin o vermedi biz hakkımızla aldık diye nankörlük yaparsınız

Sinanpaşa
Sinanpaşa - 1 yıl Önce

SANCAKTEPE Lİ SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜRLER.KONUYU GÜNDEME ALDIKLARI İCİN.SİMDİ ADİL VE ESİT BİR 3600 EK GÖSTERGE DAĞITIMI BEKLİYORUZ SAYİN CUMHURBAŞKANINDAN..

Eskilerden
Eskilerden - 1 yıl Önce

Yapmayız demediler ki adamlar zaten. Sağlık personeli köle de demediler. Biz en çok söz alan sektör olduk. Torpilden tutun döner sermayeden 3600 e kadar daha neler neler. Sağlık bakanlığinda sozler hava ucuyor ona alıskınız da. Tek kazanımımız alkış oldu.

ÖNDE SAĞLIKÇILAR ÖNCE SAĞLIKÇILAR
ÖNDE SAĞLIKÇILAR ÖNCE SAĞLIKÇILAR @Eskilerden - 1 yıl Önce

Arkadaşlar bu yoğun tempoda bir sürü sağlıkçıda covid oldu,oluyor...covid savaşında cephede en önde savaşanlar sağlıkçılar değil mi?özlük hakları bu kadar kötü olupta bu kadar yoğun çalışan bir meslek grubu var mı şu an?canımızdan bezdik! Ey bakanlık ,hükümet bütçeyi bu yöne kaydırsın!aciliyet sıralamasına göre gitsin!önde sağlıkçılar,önce sağlıkçılar!bakanlık bizi duysun ve önemsesin artık!madem normalleşme süreci başladı bizi de iyice anormalleştirmeden huzurumuzu özlük haklarımızı ekonomimizi herşeyimizi düzeltin...sağlıkçıları öfkelendirip işinden soğutmayın.!toplum bakanlıktan memnun ama biz bakanlıktan memnun değiliz!bu sektörde olduğumuz için pişman ettirmeyin!kendinizi bizim yerimize koyun ve empati yapın lütfen!

SAĞLIKSEN BUNLARIN HEPSİNİ ÇÖZECEKTİR
SAĞLIKSEN BUNLARIN HEPSİNİ ÇÖZECEKTİR @Eskilerden - 1 yıl Önce

ARTIK VİCDANLI SEMİH BAŞKAN VAR

Yakup
Yakup - 1 yıl Önce

Sözüm söz ne veririm ne inkar ederim ????

3600
3600 - 1 yıl Önce

Çok uzun süredir konuşuluyor.hiçbirşeye inanmıyorum artık.değerimiz yok çünkü.birçok kişi liyakatsız ve koltuk derdinde.3600 le kim ilgilenir!salla gitsin!

Laborant
Laborant - 1 yıl Önce

Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz. En kısa sürede Ayasofya'yı açmasını bütün sağlıkçılara 3600 ek gösterge vermesini sabırsızlıkla bekliyoruz. Allah muvaffak etsin...

Salim can
Salim can - 1 yıl Önce

SELİMCAN mısın nesin.Her haberin altında bir yorumun var.Yorum demeyelim de bir dil darbesi atıyorsun. Senin işin gücün yokmu?


SIRADAKİ HABER