Sağlığa Yüksek Maaşlı Sözleşmeli Uzman Alım İlanı

Sağlığa Yüksek Maaşlı Sözleşmeli Uzman Alım İlanı

Sağlık Bakanlığı Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğünden:

SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ ALIM İLANI

Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü emrinde istihdam edilmek üzere 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Ek 6 ncı maddesi ile 31/12/2008 tarih ve 27097 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan "Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi işlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik"in 8 inci maddesi uyarınca, sözlü ve uygulamalı mülakat sonucunda oluşacak başarı sırasına göre 15 (on beş) sözleşmeli bilişim personeli alınacaktır.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

2020 veya 2021 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında (KPSS) alınan KPSSP3 puanının yüzde yetmişi (%70) ile 2016 yılından itibaren (2016 yılı dahil) yapılan İngilizce dilinde Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) veya buna denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen YDS dengi puanın yüzde otuzunun (%30) toplamı esas alınarak yapılacak sıralamaya göre en yüksek puanlıdan başlanarak sözleşmeli bilişim personeli pozisyonunun 5 (beş) katı aday, Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü tarafından 13/12/2021 -17/12/2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek sözlü ve uygulamalı mülakata çağrılacaktır. KPSSP3 puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayın KPSSP3 puanı 70 (yetmiş), İngilizce dilinde yabancı dil puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayın yabancı dil puanı 0 (sıfır) olarak değerlendirilecektir. Mülakat sonucunda oluşacak başarı sırasına göre sözleşmeli bilişim personeli istihdam edilecektir.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2021, 01:21

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
salih bulut
salih bulut - 1 ay Önce

her hastanede bilgisayar mühendisleri, bilgi işlem birimlerinde yazılımcılar ve donanımcılar (sekreter demiyorum) mevut. sadece 1 ilde enaz 40-50 tane var. Ama koltuk sağlayanlara destek gerek anlaşılan. Bu ülke iyi ayakta.Yazık

Teğet Geçer
Teğet Geçer - 1 ay Önce

Tasarrufun T'si dedikleri bu olsa gerek

Sağlıkçı
Sağlıkçı - 1 ay Önce

İstenen özelliklerdeki kişiler zaten bu maaşları kazanabiliyor. Normal bir alım ilanı abartacak bir durum yok.

ŞEFFAF SEÇİM YAPAN TEK YER BURASI
ŞEFFAF SEÇİM YAPAN TEK YER BURASI - 1 ay Önce

SAYGILAR

SIRADAKİ HABER