Motorine bir zam daha geliyor

Motorine bir zam daha geliyor

Motorinin litre fiyatı da 20 Aralık'ta 11.46 TL iken, 3 Ocak itibarıyla bu rakam 12.73 TL olmuştu.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

Bu gece yarısından itibaren motorine bir zam daha gelecek.

Motorinin litre fiyatına 60 kuruş zam gelecek

Sercan Yılmaz

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
sağlıkçı
sağlıkçı - 3 hafta Önce

Şu lozan anlaşması 2023 de süresini dolduruyor Bunun yenilenmemesi için bir 100 yıl daha elimiz kolumuz bağlanmamasını istiyorsak kendi öz kaynaklarımızın başka güçlerin kullanmaması için 2023 de RECEP TAYYİP ERDOĞAN ın bu ülkenin Cumhurbaşkanı olarak kalması gerek buna burdada çok karşı çıkacaklara rağmen yazdım sizde uyumayın vatan milletini sevenler

Zındıklara Cevabımız
Zındıklara Cevabımız - 3 hafta Önce

Akdeniz ve Karadenizde kendi yeraltı kaynaklarımız hazır hale geldiğinde bu siyonist uşaklarına ihtiyacımız kalmayacak. 2023den sonra bu dertlerden kurtulucaz.

Kerbela
Kerbela @Zındıklara Cevabımız - 3 hafta Önce

ali kardeşim hayırdır neden avunuyoruz ki sonuçta kendi yeraltı kaynaklarımız ve anamızın ak sütü gibi helaldir inanmıyorsan açarsın okursun diyelim Türkiye medyaya itibar etmiyorsan yabancı basında var yalan olsa onlar her gün karalama yapardı aksine bizden önce onlar haber yapıyor. Eğer zorunuza gidiyorsa üzgünüm bunun çözümü yok maalesef kan değerleriyle alakalıdır. Erdoğan nefretiniz Vatan düşmanlığına dönüşüyor bu çok acı verici sizlerin gafleti dağları aştı bir insan herşeye karşı nefret duymamalıdır sonuçta bu ülke hepimizin

Aliye Cevap Ali İmran
Aliye Cevap Ali İmran @Zındıklara Cevabımız - 3 hafta Önce

@ali Sinirleriniz zıplıyor cinnet geçirecek gibi oluyorsunuz değil mi ? Uzatmadan tam sana göre bir cevabım var. Ayet : "kininizle geberin!" (Al-i İmran, 2/119)

ali
ali @Zındıklara Cevabımız - 3 hafta Önce

avun bunla he he

Çılgın Türk
Çılgın Türk - 3 hafta Önce

Faizide bitirin dolarıda yerle bir edin doğalgazımı çıkartalım kimseye muhtaç olmayalım. Türkiye olarak emperyalistlerin herşeyinden çok çektik. Biz size sonsuz destek veriyoruz arkanızdayız. Yeterki acizlik göstermeyin. Türk Devletleri teşkilatını birleştirdiğiniz bir araya getirdiğiniz gibi tüm Müslüman devletler birleşsin. Keferelere karşı omuz omuza olalım. Gücümüze güç katalım.

CUMALİ
CUMALİ - 3 hafta Önce

20 lira yapın sizde kurtulun,bizde kurtulalım.

SIRADAKİ HABER