İller Arası Yer Değiştirme için Hizmet Puanları Açıklandı

İller Arası Yer Değiştirme için Hizmet Puanları Açıklandı
2022 Yılı Haziran Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası Başvuruların değerlendirme sonuçları ve 01.07.2022 tarihine kadar hesaplanmış hizmet puanları PBS üzerinden ilan edilmiştir. PBS üzerinden 27.07.2021 tarihi saat 18:00'e kadar itirazlar alınacaktır. İtirazlarla ilgili duyuru için tıklayınız.

İlan Metni
Kura Takvimi
Ek-1 Tablo için tıklayınız
*Stratejik (Uzman Tabip, Uzman Diş Tabibi, Tabip, Diş tabibi ve Eczacı unvanı) personel halen çalıştıkları kadro unvan ve branşında açılan münhal kadrolardan tercih yapabilecektir.

*Diğer sağlık personeli ise Ek-1 ' de yer alan tabloda halen çalıştıkları unvan ve branşlarının karşısında yer alan unvan ve branşta açılan münhal kadrolardan tercih yapabilecektir.
Münhal Kadrolar
 Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
artık yeter sağır olsa duyardı
artık yeter sağır olsa duyardı - 2 hafta Önce

siz yapın ozaman 3600 ek göstergeyi veremediniz 2008 sonrası işe başlayan sağlık personeli 3600 ek gösterge alamadı verseniz de sembolik oldu yani emekliliğine yansımaz çünkü emekliliği 2008 yılı sonrası yatan primlere göre olur ama 2008 öncesi ise ek göstergeye göre anladınız mı anlamadınız çünkü işinize gelmiyor bizleri mağdur ettiniz bir de konuşuyorsunuz sendika ey sendika sizin yatacak yeriniz yok bu duruma ne diyorsunuz konuşun hadi bana inanmayan 170 sgk arasın sorsun boyunun ölçüsünü alsın kandırıldınız ey memurum ama buda yetmezmiş gibi 2008 sen sonra başlayan diş hekimi ve dr 3600 verdiniz ve emekliliklerine yansıttınız siz iki yüzlüsünüz bu da kanıtı

Anlamayan adam
Anlamayan adam - 2 hafta Önce

Bu eczacıyı hastanede hiç görmeyen, hasta ile de direkt ilişkisi hatta sağlık personeli ile bile direkt muhabbeti olmayan eczacıyı neden hala stratejik personel katagorisinde görüyorum. İlaç reçete edemez, ilaç üretmez, ilaç dağıtmaz odası var oturur ve kağıtları imzalar.

Anlamadığı cok belli olan kişiye
Anlamadığı cok belli olan kişiye - 2 hafta Önce

Gerçekten kendinizi iyi taniyorsunuz hiçbi sey anlamamışsınız

SIRADAKİ HABER