2022 Haziran Dönemi İller Arası Yer Değiştirme Kurası

2022 Haziran Dönemi  İller Arası Yer Değiştirme  Kurası

İlan Metni ve Münhal kadrolar yayımlanmıştır. Tercih başvuruları 29.06.2022 tarihi saat 18:00'e kadar Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden yapılacaktır.

İlan Metni.pdf

Kura Takvimi.pdf

Ek 1 Tablo İçin Tıklayınız.pdf

*Stratejik (Uzman Tabip, Uzman Diş Tabibi, Tabip, Diş tabibi ve Eczacı unvanı) personel halen çalıştıkları kadro unvan ve branşında açılan münhal kadrolardan tercih yapabilecektir.

*Diğer sağlık personeli ise Ek-1 ' de yer alan tabloda halen çalıştıkları unvan ve branşlarının karşısında yer alan unvan ve branşta açılan münhal kadrolardan tercih yapabilecektir.

Münhal KadrolarGüncelleme Tarihi: 23 Haziran 2022, 21:27

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
SAĞLIKÇIIII
SAĞLIKÇIIII - 5 gün Önce

BİRİSİDE ÇIKIP TEKNİSYEN TEKNİKER NEDEN SAĞLIK MEMURU ALTINDA BİRLEŞTİRİLİYOR AÇIKÇA HAK GASBI .. TEKNİSYENLERİN HİZMET YILI VE HİZMET PUANI YUKSEK TEKNIKERLERIN HİÇ ŞANSI YOK..BU DURUM SADECE 112 PERSONELİ İÇİN AYRIM VAR POZİTİF AYRIMCILIK DEILDE NEDİR..

sağlokçıııı
sağlokçıııı @SAĞLIKÇIIII - 3 gün Önce

ssk dönemine yapacak bişey yok.. bende teknıkerr oldugun ıcın 4924 alımlarında atamam yapılmadı herkesın zamanında magduruıyetı var..atandığın kadro teknısyense teknıkerle aynı yere eşit şartlarda basvuramazsın... bakanlık hiçbir dayanagı olmadan haksızlık yapıyor..

Ali
Ali @SAĞLIKÇIIII - 3 gün Önce

sağlık teknisyeni ve sağlık memuru kadrosundaki kişiler çok eskiden atanmış,diplomalarında sağlık teknikeri yazan,ancak o dönemde ssk ve sağlık bakanlığında sağlık teknikeri kadrosu olmadığı için sağlık teknisyeni ve sağlık memuru kadrosunda atanmış kişiler.çok uzun zamandır tayinler açıldığında mesela röntgen teknikeri için sağlık teknikeri/röntgen teknikeri dediği zaman diğerleri tayin isteyemiyordu.asıl haksızlık olan buydu.asıl yapılması gereken sağlık teknisyeni ve sağlık memuru kadrosunda olanların sağlık teknikeri kadrosuna ünvan değişikliği yapmadan atanmalarıdır.

Mustafa
Mustafa @SAĞLIKÇIIII - 5 gün Önce

Ben bu dediğin için kaç defa cimerden yazdım. Ben yazdım onlar hep alakasız cevaplar verdiler. Bildiğin kul hakkı hizmet puanı 40000 olan personelle aynı yeri yazmak zorunda kalıyoruz

Okan okan
Okan okan - 5 gün Önce

Arkadaşlar pdc fazlası personel iki yıl beklemeden bu kuraya basvurabilir mi?Bilgisi olan var mı.

SIRADAKİ HABER