Hastane personeli koronavirüsten vefat etti

Kocaeli’de Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde temizlik personeli olarak görev yapan Mehmet Topçuoğlu, koronavirüs sebebiyle hayatını kaybetti. Topçuoğlu’nun koronavirüs aşısı yaptırmadığı öğrenildi.

Hastane personeli koronavirüsten vefat etti

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde temizlik personeli olarak görev yapan Mehmet Topçuoğlu’nun bir süre önce yaptırdığı koronavirüs testi pozitif çıktı. Bir süre sonra durumu ağırlaşan Topçuoğlu, yoğun bakım ünitesinde tedaviye alındı. Böbrek yetmezliği de bulunan Topçuoğlu, uygulanan bütün tedavilere rağmen hayatını kaybetti.

Topçuoğlu’nun koronavirüs aşısı yaptırmadığı da öğrenildi.

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
:))
:)) - 7 ay Önce

Allah Rahmet etsin. Haberin sonunda aşısını yaptırmadığını yazmışsınız, hemen her gün vefat eden sağlıkçı haberi yapıyorsunuz covid, kalp krizi vb.. o haberlere de aşısını yaptırıp yaptırmadığını yazsanıza

Biyolog
Biyolog - 7 ay Önce

Hastanın mahremiyeti olayı, kişiden kişiye neden değişiyor.? . Aşılı olup da vefat edenleri neden AŞILIYDI diye yazmıyorsunuz, madem.. . Sonuçta imza atılırken, kısa, orta ve uzun yan etkileri bilinmediği ifade ediliyorsa, tercihe dayalıysa, size bu mahrem alanda, susmak düşer.. Hak ettiğini bulmuş manasında, ötekileştirmek ne kadar insancıl?

3NOKTA
3NOKTA - 7 ay Önce

ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun

SIRADAKİ HABER