YENİ- Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu

YENİ- Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu

Görevde yükselme ve unvan değişikliği yazılı sınavı 04 Ekim 2020 tarihinde saat 14.00’te 81 il merkezinde yapılacaktır.

        03-14 Şubat 2020 tarihleri arasında başvuru yapan ve başvurusu kabul edilenlerin başvuruları geçerli olduğundan yeniden başvuru yapmayacaklardır. Ancak başvurusu kabul edilip sınav ücretini yatıramayan ve sınav yeri tercihi yapamayanlar ile varsa “Sağlık Durumu/Engel Bilgi Formu”nu doldurup Üniversiteye gönderemeyenler, 31 Ağustos-11 Eylül 2020 tarihleri arasında Anadolu Üniversitesinin Sınav Hizmetleri web sitesi üzerinden kredi/banka kartı vasıtası ile (sınav adı belirtilerek) sınav ücretini yatıracak ve sınav yeri tercihini yapabileceklerdir. Ayrıca varsa “Sağlık Durumu/Engel Bilgi Formu”nu doldurarak “Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü – ESKİŞEHİR”adresine göndereceklerdir.

        03-14 Şubat 2020 tarihleri arasında başvuru yapan ve başvurusu kabul edilenlerden seçtiği sınav türünü veya alanını değiştirmek isteyenlerin ıslak imzalı dilekçelerini (değiştirmek istediği alana ait duyuruda belirtilen gerekli belgeleri ile birlikte) duyurunun yayımlanmasından itibaren 10 Ağustos 2020 tarihine kadar “T.C. Sağlık Bakanlığı (Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü) Üniversiteler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı 6001. Cadde No: 9 - 06800 Çankaya/ANKARA” adresine göndermeleri halinde durumları sınav kurulu tarafından değerlendirilecek olup sonuçlar YHGM’nin internet sayfasında ilan edilecektir.

        03-14 Şubat 2020 tarihleri arasında başvuru yapan ve başvurusu kabul edilip sınav yeri tercihini yapanlardan sınav yeri tercihini değiştirmek isteyenler 31 Ağustos-11 Eylül 2020 tarihleri arasında Anadolu Üniversitesinin Sınav Hizmetleri web sitesi üzerinden değişiklik yapabileceklerdir.

 

Görevde Yükselme Sınavı Duyurusu için tıklayınız.
Görevde Yükselme Sınavı Konuları için tıklayınız.
Görevde Yükselme Sınavı Münhal Kadro Listesi için tıklayınız.
Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu için tıklayınız.
Unvan Değişikliği Sınavı Konuları için tıklayınız.
Unvan Değişikliği Sınavı Münhal Kadro Listesi için tıklayınız.
Sınav Takvimi için tıklayınız.

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
MEHMET 02
MEHMET 02 - 2 hafta Önce

2351 KİŞİDEN BİRİ OLARAK SINAVI KAZANDIĞIMIZI HALDE ATMAMIZ YAPILMADI HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ

Erkan AVCI
Erkan AVCI - 2 hafta Önce

Yeni mezun olanlar ne olacak kapsam dışı mı hani adalet bari sınavıda kaldırıp direk adrese atama yapaydınız sınavı sağlık personeli kendini iyi hissetsin diye mi yapıyorsunuz

MEHMET 02
MEHMET 02 - 1 hafta Önce

TOLU GÖRÜŞMELERİN ARKSINDA DURUN ON BEŞ YIL OLDU
Bilindiği gibi 2005 yılında memur sendikaları ile hükumet arasında imzalanan Toplu Görüşme Mutabakat Metninde; "Yardımcı Hizmetler Sınıfında çalışanların öğrenim durumlarına göre bir defaya mahsus olmak üzere sınavsız atanmalarının sağlanması" için çalışma yapılacağı kararı yer almıştır." ………On beş yıl oldu bir gelişme yok

h
h - 1 hafta Önce

.

SIRADAKİ HABER