Unvan Değişikliğinde Ek Yerleştirme Yapılacak

Unvan Değişikliğinde Ek Yerleştirme Yapılacak

2020 Yılı Unvan Değişikliği Sınavı Sonucuna Göre Ek Yerleştirme

Tercih Başvuruları alınmaya başlanmıştır. Tercihler 29 Mart 2022 tarihi saat 18:00'e kadar Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden alınacaktır.

İlan Metni.pdf


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

Başvuru Yapabilecek Personel Listesi.pdf

Münhal Kadrolar.pdf

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2022, 12:56

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Üzeyir
Üzeyir - 2 ay Önce

2020 deki sınavdan bos kalan birkaç kadro olmuş ek yerleştirme açılmış YIL 2022... Bu yönetmelikle olmaz ciddi bir reform ile personel unvan mağduriyeti düzeltilmelidir.

By
By - 2 ay Önce

Yeni bir sınav bekliyoruz .sağlıkta 2 yıllık süre doldu galiba...

bütün yedeklerin atanması
bütün yedeklerin atanması - 2 ay Önce

SINAV HİZMETLERİ KOMİSYONUNA önemle duyurulur!! sınavda yedek olarak kazanan tüm adayların atanmasını bekliyoruz! Aksi takdirde Bakanlığımızın yapacağı gys/uds sınavlarına güven hiçbir zaman oluşmaz...

Saglıkkkcı
Saglıkkkcı - 2 ay Önce

Personel reformuyla duzeltilebilir. Belli bir süre çalışma şartıyla ünvan lar bulunduğu kurumda değiştirebilir. Çok zor olmasa gerek. Mali olarak yükte getirmez hemde personel motivasyonu artar. Verilecek ünvan lar herkesi değilde üst öğrenim ve çalısılan birime alakalı olursa sistem aşırı yüklenme iş olur.

Ahmet
Ahmet - 2 ay Önce

Milli eğitgim sınavsız verıyor sağlık bakanlığı da verebılır. Saglıkcılar nobetten cıkıp okula gıdıyor onlar oksuun dıye mesaı arkadasları nobet ayarlatacagız dıye ugrasıyoruz mezun oluyorlar emeklerının karsılıgını almak ıcın beklıyor biz diplomalarımızı dunya tanıyor saglık bakanlıgı neden tanımasın.

Doğru
Doğru - 2 ay Önce

Sınavsız geçiş 1 defaya mahsus olmalı ya da her yıl için sınavlar olmalı. Bence ziyadesiyle hak ediyorlar. Bu anlamda Yeşil ışık yakılırsa güzel bir heyecan ve motivasyon , sistemde şevk yaratacaktır. Desteklemek elzem

MADEMKİ EK YERLEŞTİRME VARDI SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİ NEDEN YERLEŞTİRİLMEDİDE 9  YILDIR MAĞDUR EDİLDİ.
MADEMKİ EK YERLEŞTİRME VARDI SINAV KAZANIP ATANMAYAN 2351 VHKİ NEDEN YERLEŞTİRİLMEDİDE 9 YILDIR MAĞDUR EDİLDİ. - 2 ay Önce

BUNLAR SAĞLIK PERSONELİ VE TEKNİK PERSONEL OLDUKLARINDANMIDIR İMTİYAZLI DAVRANILIP ONLARA JEST YAPILIYOR.9 YILLIK BİZDE MADDİ MANEVİ KAYBIMIZI TALEP EDİYORUZ.SINAV KAZANDIK ATANMADIK MAĞDURUZ.2351 VHKİYE 9 YILLIK KAYBININ TELAFİSİ İMKANI VERİLMELİDİR.

mehmet02
mehmet02 - 2 ay Önce

2351 KİŞİ DEN BİRİ OLARAK SINAVI KAZANDIĞIMIZ HALDE ATAMAMIZ YAPILMADI HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ


SIRADAKİ HABER