Sözleşmeli Sağlık Yöneticisi 2022 Net Maaşları / Tablo

Personel Sağlık NET Editörlerinin hazırladığı Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Yönetici 2022 maaş net maaş tablosu

Sözleşmeli Sağlık Yöneticisi 2022 Net Maaşları / Tablo

Tablo hakkında açıklama;


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

* Hazine ve Maliye Bakanlığı Tebliğ Sıra No:1deki katsayılar ile hesaplanmıştır.

* Tüm sözleşmeli personelin 1. derecede olduğu varsayılmıştır.

* Tabip dışı sözleşmeli personel 1. dereceli Sağlık Memuru Hemşire Ebe vb. lisans mezunu olduğu kabul edilmiştir.

* Tabip Dışı Başkan Yardımcısı, Uzman ve Hastane Müdür ve Müdür Yard. ları Aile Yardımı ve 6 yaşından büyük 2 çocuk yardımı alıyor şeklinde hesaplanmıştır.

* Gelir vergisi  matrahından 4.250,00 TL indirilerek Gelir Vergisi Matrahı Hesapanmıştır

* Damga Vergisi Kesilmiştir.

* Hekim dışı sözelşmeli personelin sabit ek ödemesi 1. dereceli sağlık memuru hemşire ebe olarak ve 6. dönem toplu söz. gereği 20% arttırımlı (138% oran ile) hesaplanmıştır.

* BES ve Sendika aidatı olmadığı varsayılmıştır.

* İl puanı ve Sağlık tesisi puanları ülkemiz ortalaması öngörülerek ortalama değerden hesaplanmıştır.

* Hekim kadrolu sözleşmeli personelin iki ayrı kısım olarak ödenen ek ödemesi kolaylık olması açısından TEK kalemde gösterilmiştir.

Sağlık Bakanlığı Yönetici Maaşları 

Sağlık Müdürü Maaşı, Başkan Maaşı, Hastane Müdürü Maaşı , Uzman Maaşı, Başhekim Maaşı 

Daha Fazla Haber ve Güncel Paylaşımlarımız için  Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edin

Personel Sağlık Net'i İnstagramda Takip Etmek İçin Tıklayın

Personel Sağlık Net'i Facebook'ta Takip Etmek İçin Tıklayın

Personel Sağlık Net'i Twitter'da Takip Etmek İçin Tıklayın

Personel Sağlık Net'i Telegram'da  Takip Etmek İçin Tıklayın

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2022, 07:34

Sercan Yılmaz

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sağlıkçılar
Sağlıkçılar - 2 hafta Önce

Maaşım az yalanıyla sabiti, döneri, ek gelirleri hesaba katmayanların onları maaştan değilde hayrına alıyormuş gibi yapanların oyunlarına gelmiyoruz. Maaşlarıyla yetinmeyen doyumsuzların sözlerine itibar etmiyoruz. İşi gücü tek derdi fitne çıkaranların sağlıkta isyan edildin eylem yapılsın grev olsun diyen örgüt elemanlarını dikkate bile almıyoruz.

Sonsuz Alem
Sonsuz Alem - 2 hafta Önce

Türkiyede aç yok doyuramadıklarımız var ne yapsak doymuyorlar sanırım kimsede doyuramaz. Bir tek biri var o giderse doyacaklar. Oda gitmiyor gitmeyecekde :))))

Antepli Ahmet
Antepli Ahmet - 2 hafta Önce

Burda yorum yazanların kin ve nefretine bakarmısınız sadece objektif okuyun. Konuyla ilgili haber içeriği farklı ama dert aynı para-zam-maaş !!! Bu kadar mı açgözlüsünüz bu kadar mı kudurdunuz ! Muhaliflik bu değil özgür olmak bu değil hak aramak istemek bu değil. Yazık sizinle aynı meslektaş olmaktan utanıyorum.

İbrahim
İbrahim - 2 hafta Önce

İbb'ye alınan pkk üyeleri mülakattan geçirildi mi ? Onların sorgulamasını yapmadan mı aldınız ibb kartları Vatanıma düşmanlara verirken hesap kitap hak hukuk adaletten yana kaygınız varmıydı. O sevdiğiniz partilerin genel başkanı kılıçdaroğlu seçimden önce namus sözü verip binlerce işçiyi atarken vicdanlarınızı taş mı bağladı. İslam'a hakaret eden chp milletvekilleri konuşurken özgürlük-laiklik-demokrasi torbaya mı girmişti. Siz nasıl bi kafadasınız hdpkk ile gizli anayasa görüşmelerinde değiştirelemez 4 maddeyi bile konuşup pkklılara bakanlık teklifi yapacak kadar alçaldınız. Tüm bu saydıklarımda hak hukuk adalet nerde ? Ha söyleyin troller israf ayağı yapan chpli ipli hdpli veya herhangi 1 tanesini açıklasın imamoğlu bize kurşun sıkan hainlerin isimlerinin yazılı olduğu panonun önünde resim çekinirken VİCDAN yok mu ? Benim asabımı bozma git önce hdpnin hesabını ver ibbnin halka yapmadıklarını pkklılara hizmetlerinin hesabını ver. İsraf diye alınan araçların, 7 maaş alan chplilerin, sadece ibbden 58 tane ihale alan chpli vekilin ve kaçak vilların israfını konuşalım.

İSRAFA ÖNLEM ALINMALI
İSRAFA ÖNLEM ALINMALI - 2 hafta Önce

Sağlık Bakanlığındaki sözleşmeli yöneticilik sistemi tamamen israfa yönelik bir sistemdir. Birilerini zengin etme sistemidir. 2011 yılından beri uygulanan bu sistem artık son bulmalı. sözlşemeli sistemden önce de neredeyse bunların aldığı maaşının yarısı ile bu işler yapılıyordu. Sözleşmeli yöneticilik sağılığı uçuşa geçirmediği gibi geriye gitti diyebiliriz. Liyakat ve iş disiplini sıfır. Bunlara ödenen para ile ayda en az 4000 kişiyi istihdam edebilirler. Bu karardan bir an önce dönülmeli. Hem diğer kurumlardan sağlık bakanlığın ne ayrıcalığı var. sağlık bakanlığı ayrı bir cumhuriyet mi? İSRAFA BİRİLERİ DUR DEMELİ ARTIKKKK......

NİMET NİMET DEDİLER YEDİLER İÇTİLER
NİMET NİMET DEDİLER YEDİLER İÇTİLER @İSRAFA ÖNLEM ALINMALI - 2 hafta Önce

Türkiye'de kamu olarak toplam 830 hastane var. Yani 830 sözleşmeli yönetici demek. Asıl israt ne biliyormusun. Sadece istanbul'da israf var denilerek 13 bin işçi işten çıkarıldı yerine 42 bin kişi fazladan alındı. Bunun 573 tanesi pkklı dikkatini çekerim 42 bin yandaş işe girmiş bunun bir kısmıda terörist yani direk sana bana kurşun sıkanların akrabaları terör sempatizanları. Ankarada 10 bin kişi fazladan işe alınmış izmirde 5300 kişi mersinde 8 bin kişi extra işe alınmış yani 4 belediyede 65 bin 300 kişi (65.300) tamamen israf. Şimdi bunların maaşına hesaplamayıda sana bırakıyorum.

doğru
doğru - 2 hafta Önce

Yiyin beyler devran sizin , kervan sizin, aksırana tıksırana kadar yiyin.

Acı Gerçekler
Acı Gerçekler @doğru - 2 hafta Önce

Kimler yiyor kimler bir bilsen boşa çalıştırılan doktorlar, bir heykele 2 milyon verenler, 3 şarkı için 400 bin tl verilen sanatçılar, sadece 2019 yılında 50 milyon konserlere harcanan paralar, kokteyller, alkollü tırbüşonlu eglenceler, oyuncak bez bebek için milyon dolarlar, fazladan alınan 27 bin belediye araçları, Türkiye'de toplam 481.000 heykel için mimarlar odasına yatırılan paralar ve hdp sayesinde seçim kazandıkları için pkklıların işe alınması off off yiyorlarda yiyorlar !!!!!!

birlik ve beraberlik
birlik ve beraberlik @doğru - 2 hafta Önce

hakkedene hakkettiğini vermeli, senin gibiler de az aldığı için , hakkını alamadığı için hakkını aramalı , birilerinin hakkını alması yanlış değil. hakkını az alan yardımcı sağlık personeli için öğretmenler gibi ihep beraber mücadele etmeliyiz. birbirimiz ile uğraşmayı bırakalım artık.

Ah Malatya ah
Ah Malatya ah @doğru - 2 hafta Önce

Birde dosyalar Malatya eğitim araştırma hastanesinin müdürü HAYALİ fazla mesai icap ücreti ek ödemeyi bir şekilde yoluna yordamına uydurarak dalkavuklarına ve en yakınlarına veriyor

Sağlıkçı Arkadaş
Sağlıkçı Arkadaş - 2 hafta Önce

Sınav yok, Mülakat yok, eş dost ve arkadaş sistemi, bunca yıl hükümete bunun için mi oy verdik, ilk sandıkta bu sistemin nekadar yanlış olduğu çok çok güzel anlaşılacaktır. yazık çok yazık gerçekten hakkımı helel etmiyorum,

Sağlık Çalışanları
Sağlık Çalışanları @Sağlıkçı Arkadaş - 2 hafta Önce

Hdp ile ittifak yapanlara mı oy verelim ? Bebek katilleriyle ortaklık kuranları mı başımıza getirelim ? Hainlere terörist diyemeyenlere mi şans verelim ? Mehmetçiği şehit edenlerle kolkola girenlere mi sempati duyalım ? Ambulansa kurşun sıkan, apo alçağının heykelini diken, ahlak yoksunlarımı bu ülkeye hizmet edecek

SAĞLIK   DOĞRU MU
SAĞLIK DOĞRU MU - 2 hafta Önce

Çalışan yöneticiler çok...Kesinlikle Yanlış hesaplama Hiçbir yönetici bu kadar almıyor... Keşke Sağlık Çalışanlarının hepsi ÇALIŞTIĞININ karşılığını alsa....


SIRADAKİ HABER