Sağlığa 1.807 Taze Kan !

Tıp fakültelerinden mezun olan doktorlardan tıp diploması ile uzmanlık eğitimini tamamlayan uzman tabiplerden uzmanlık belgesi düzenlenmesi için gerekli evrakları 24/09/2021 tarihi mesai bitimine kadar Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğüne ulaşıp tescil işlemleri yapılmış olanlar 101. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası’na alınacaklardır.

Sağlığa 1.807 Taze Kan !

3359 sayılı Sağlık Hizmetleri Temel Kanunu’na göre yurt içinde veya yurt dışında öğrenimlerini tamamlayarak tabip, uzman tabip ve yan dal uzmanlık eğitimini tamamlayanlardan Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü internet sitesinde (https://yhgm.saglik.gov.tr) ismi ilan edilenler için aşağıdaki bilgiler ve ilan edilen takvim çerçevesinde noter huzurunda bilgisayar ortamında kura ile yerleştirme işlemleri yapılacaktır.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Bu Kapsamda 101. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası ile  1.140 uzman hekim , 667 pratisyen hekim ataması yapıalcak. Kura çekimi 3 Kasım 2021 günü çekilecek

İlan Metni
Kura Takvimi
İsim Listeleri
Uzman Tabip İsim Listesi
Pratisyen Tabip İsim Listesi

Sercan Yılmaz

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali
ali - 3 hafta Önce

30 bin memur 12 bin işçi alımı ne oldu yalan mı oldu ay sonunda açıklanıyordu

Good
Good - 3 hafta Önce

Taze kan isteğe bağlı verilir zorla kan alınmaz. Mecburi hizmet adı altında üç kuruş paraya gaspedilen emekler haklar var. Birileri siyasi torpille, rantla, ihale ile aile boyu zengin olurken birileri ülkeye hizmet etmeye uğraşıyor.

erdal er
erdal er - 3 hafta Önce

Bilgi güvenliği mi? yemişim bilgi güvenliğini de kişisel verileri de :))))

Sedat
Sedat - 3 hafta Önce

Vay gariplerim vayyyy. Cendereye

SIRADAKİ HABER