Halk Sağlığında Teşkilat Şeması Değişti

Halk Sağlığında Teşkilat Şeması Değişti

Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü teşkilat şeması aşağıdaki şekilde değişti.

büyütmek için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2019, 16:19

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 6 ay Önce

ŞEMA ÇOK İSABETLİ VE GÜZEL OLMUŞ.BİRAZ DAHA GENİŞLETİLEBİLİRDİ. SAYGILARIMLA.

Üvey evlat
Üvey evlat - 6 ay Önce

Tüm sağlık çalışanlarının sendika ayırt etmeksizin üyeliklerinden istifa etmeye davet ediyorum. Sağlık çalışanları bu kısır döngüye giren sorunların kısa zamanda çözülmesinin tek ve sessiz yolu budur.

Aylin
Aylin @Üvey evlat - 6 ay Önce

Ankara İl Sağlık Teşkilat Şemasında bir değişiklik var mı? Yöneticiler aynı ilden

Şeyma
Şeyma - 6 ay Önce

Şema görmekten biz bıktık, onlar değiştirmekten bıkmadı. Kaç bakan eskiitti işlemiyen döner semaye. Değişecekse bu değilmeli, performas değilmeli, ebenin, tıbbi sekretlerin, anestezi tek. Lab tek. Özlük hakları iyleştirimelidir. Umutumda yok. Daha 10 bakan eskidir. O zamanda emekli olunur.

Mersin33
Mersin33 - 6 ay Önce

Yapılan şeylerin çoğu hiç anlamadığımız teşkilat şeması değişikliği ama anladığımız tek şey teşkilatın özü olan teşkilatta liyakat ve yönetimlerin adalet döngüsündeki sistemin iyi yöndeki değişiminin negatif olması. Umutsuz vaka. Bizde şekilcilikte değil asil ruh olan adaletteki değişim şart. Atatürk boşuna dememiş. Adalet mülkün temelidir. Ama bu yönetimler tarafından unutuldu. Üzücü hem de ok üzücü.

Taşra
Taşra - 6 ay Önce

Taşranın şartları da iyileştirilse, örneğin Halk sağlığı laboratuvarındaki uzman doktorların döner sermayesi hastanede çalışan uzmanların 1/3'ü kadar. Yoksa teşkilat yapısının değişmesinin sahaya ve hizmetin kalitesine yansımasının pek önemli olacağı söylenemez. Üstelik görev ve yetki olarak birbirine çok yakın daire başkanlıkları var. Bunlar birleştirilip daha etkin ve verimli bir hale getirilebilir ve tasarruf edilebilir. Teşekkürler, saygılarımla.

memur
memur - 6 ay Önce

Teşkilat şemalarını değiştirmeyi bırakın, yapacağınız en hayırlı iş Hakkari ekibini komple değiştirin, Hakkari sağlık kan ağlıyor.

kifayet
kifayet - 6 ay Önce

kiyafetiniz yok ise kifayetsizsiniz, kifayet var ise vardır

SIRADAKİ HABER