Bakanlıkta Telefonlar Neden Açılmıyor

Bakanlıkta Telefonlar Neden Açılmıyor

Uzun yıllardır sitemize gelen şikayetlerden biride Bakanlıkta telefonların açılmaması..

personel sağlık

Başta atama ve özlük birimleri olmak üzere Sağlık Bakanlığından telefonlar ya hiç açılmıyor yada açılsada ilgili yer çıkmıyor

Sağlık Bakanlığı bünyesinden 750 binde fazla personel görev yapıyor. 20 yıllık meslek hayatından 1-2 defa bakanlığı araması gereken personel maalesef açık bir telefon bulamıyor. Telefonlar sürekli çalıyor ancak açan yok

Açılmayan telefonlardan sadece bireysel sağlık çalışanları değil taşrada görev yapan teşkilat çalışanlarıda muzdarip. İl Sağlık Müdürlüğündeki bir iş için bakanlıkta muhattap alınacak bir yetkili çoğu zaman bulunamıyor. 

Sağlık Çalışanlarının kronikleşmiş bir sorunu olan telefonların açılmamasına artık bir çözüm bulunmalı. Örneğin bir vatandaş şikayet için ararsa anından 184 telefonu açıyor. Aynı hızı diğer birimlerden de bekliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2022, 16:26

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
dündar
dündar - 1 hafta Önce

2 defa işim düştü açmadılar. Biri yönetim hizmetleri diğeri ilkyardım birimi

Sağlık
Sağlık - 1 hafta Önce

Normal persoenli bırakın il sağlık atama birimi sorumlusu dahi ulaşamıyor tuhaf cidden

UZMANI ARAYIN
UZMANI ARAYIN @Sağlık - 1 hafta Önce

HADİ BİRİM SORUMLUSU AÇMADI. SİZDE UZMANI ARAYIN, BAŞKAN YARDIMCISINI. BAKALIM ONLAR AÇACAK MI?

Hemşire
Hemşire - 1 hafta Önce

Bakanlıkta çalışan tüm yardımcı sağlık personeli hemşire,ebe, sağlık memuru sahaya hastenede çalışmalı. Yıllardır hangi hakla ve hangi yasayla masaya başı memurluk yapıp. Birde insanlar arayinca tel açmıyor sunuz. Açsanız da dövmek ten beter ediyorsunuz. Bakan ne düşünüyor acaba hemşire açığı olan yerde bakanlık ana binada 2 evrak yazıp çizen hemşire, ebe, sağlık memuru ardaslr için? Onları Ankara şehir hastanesne gönderip yerine önlisans büro yönetimi memuru alsanız maddi kar yaşar devlet. Devlet + mesai ödemez ve insanlar çok nöbet tuttuğu için yipranmaz. Halkımıza hizmet hizmet dediğiniz halkta iyi hizmet alır personel sayısı artar yani. İl sağlık müdürlüğü, Bakanlık ta çalışan tüm yardımcı sağlık personeli sahada görmek gerekir Sayın Fahrettin Koca .

Hastane Müdürü
Hastane Müdürü - 1 hafta Önce

Saglik Mudurlugundeki Uzmana ulașamiyoruz müdür olarak.Devletin iși için.Kaldirsinlar șu sözleșmeli pozisyonlari liyakatli insanlar gelsin.

Yersiz aramalar
Yersiz aramalar - 1 hafta Önce

Haklı bir konuya değindiniz ama öz eleştiri yapmakta fayda var işlerin bu seviyeye gelmesine birazda bizler vesile oluyoruz en basit konuları bile il müdürlüğü ile iletişime geçmeden direkt her önüne gelen bakanlığı ararsa gün geliyor böyle gerçekten ihtiyaç olduğunda muhattap bulunamıyor.

ayşe
ayşe - 1 hafta Önce

iyi yapıyorlar, ben olsam bende açmam. insanlara laf anlatamıyorsun. iş mi yapacaklar,millete laf mı anlatacaklar.

SAĞLIK
SAĞLIK @ayşe - 1 hafta Önce

keyfi olarak aranmıyor neticede arayan da iş için arıyor.orada çalışanın görevi de bu işleri çözmek

Alooooo
Alooooo - 1 hafta Önce

2022 TUS 1 Atması ile ilgili defalarca arMamiza rağmen hiç açan olmadı maalesef...

FİLOZOF
FİLOZOF - 1 hafta Önce

Milletvekilleri Bakana ulaşamazsa
bizde Bakanlığa ulaşamayız.
Tek adam yönetimi ile uçuyoruz


SIRADAKİ HABER