2020 Yılı Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu

2020 Yılı Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu

Başvurular 02 - 13 Aralık 2019 (Saat 18:00'e kadar) tarihleri arasında Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden alınacaktır.

Sağlık Bakanlığı merkez, taşra ve döner sermaye teşkilatında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/A maddesine tabi olarak görev yapmakta olan personele ihtiyaç duyulan 35 (otuz beş) adet Avukat kadrosu için 17.04.2014 tarihli ve 28975 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan “Sağlık Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği” hükümleri doğrultusunda Unvan Değişikliği Sınavı yapılacaktır. Unvan değişikliği yazılı sınavı için başvurular Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün //www.yhgm.saglik.gov.tr internet adresindeki Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinde yer alan başvuru ekranından 02-13 Aralık 2019 tarihleri arasında, adayların Hukuk Fakültesi mezunu olduğunu belgeleyen diploma, çıkış/mezuniyet belgesi veya geçici mezuniyet belgesi ile avukatlık ruhsatnamesi eklenerek elektronik ortamda yapılacaktır.

Sınav Duyurusu
Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2019, 00:10

Sercan Yılmaz

YORUM EKLE
YORUMLAR
VHKİ
VHKİ - 2 hafta Önce

NİYE DİĞER UNVANLARA YOK

unvansız
unvansız - 2 hafta Önce

Haberin başlığı 2020 Yılı Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu. Haberi açıyorsun sadece avukatlara. Sonra bir hüzünle bize de bir şeyler var mı diye haberi okuyorsun ama yok yok. Bu konunun takipçisi olmanızı rica ediyorum sayın editör.

SELİMCAN
SELİMCAN - 2 hafta Önce

DAHA EVVEL UYARIMI BURADAN YAPMIŞTIM DOSTLAR,ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVINA HAZIR OLUN DİYE. AMA GÖREVDE YÜKSELME SINAVINI BEKLEMEYİN. SAYGILARIMLA.

MEHMET 02
MEHMET 02 - 2 hafta Önce

SAĞLIK BAK.
2005 yılında memur sendikaları ile hükumet arasında imzalanan Toplu Görüşme Mutabakat Metninde; "Yardımcı Hizmetler Sınıfında çalışanların öğrenim durumlarına göre bir defaya mahsus olmak üzere sınavsız atanmalarının sağlanması" için çalışma yapılacağı kararı yer almıştır." ………On dört yıl oldu

Saglikci
Saglikci - 2 hafta Önce

Nerde bu sendikalar niye diger unvanlara yok

Nhrrrr
Nhrrrr - 2 hafta Önce

Tüm bölümler için de yapılsa keske

1 nursev
1 nursev - 2 hafta Önce

Diğer bölümler ne olacak??????

MEHMET 02
MEHMET 02 - 2 hafta Önce

SENDİKA
2351 KİŞİDEN BİRİ OLARAK SINAVI KAZANDIĞIMIZI HALDE ATMAMIZ YAPILMADI HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ .


SIRADAKİ HABER