Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Değişti

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi (Tıp Fakültesi Hastanesi) Başhekimliğine Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Üroloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Sefa Resim atandı.

Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Değişti

KSÜ Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can’ın katılımlarıyla Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimlik Makamında gerçekleştirilen törenle Doç. Dr. Ökkeş Bilal Başhekimlik görevini Prof. Dr. Sefa Resim’e devretti.


Personel Sağlık Sosyal Medya Gurubumuza Ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  KALİTEYİ UYGUN ALABİLECEĞİNİZ ADRES İÇİN TIKLAYINIZ 

Törende konuşan ve idari görevlerin büyük bir özveri ve fedakârlık gerektirdiğini belirten Rektör Can, Başhekimlik görevini 3 yıl boyunca başarıyla sürdüren Doç. Dr. Ökkeş Bilal’e ve ekibine teşekkür etti.

KSÜ’nün nitelikli kadrosu ve gelişmiş altyapısıyla her geçen gün büyüyen ve gelişen bir üniversite olduğunu hatırlatan Rektör Can, üniversitenin bütün birimlerinde tesis ettikleri çalışma barışı ve huzurlu ortamın sunulan hizmetin kalitesini artırdığını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2021, 02:59

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
DOKTO
DOKTO - 4 hafta Önce

Sayın Yetkililer lütfen zaten az olan bölümün doktorlarından yönetici yapmayalım zaten az tamam hakkıdır ama daha verimli olabileceklerken hastaların ihtiyacı varken hiç olmayan ilçeler varken bu uzmnlık alanlarına lütfen biraz da böyle düşünelim masa da evrak işini çoğu kişi yapar ama kalp işini hepsi yapa bilirmi

SIRADAKİ HABER