Şanlıurfa’da başhekimler değişti!

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğüne Prof. Dr. Mehmet Gülüm’ün getirilmesinin ardından başhekimlerde görev değişiklikleri ve istifalar gündeme geldi.

Şanlıurfa’da başhekimler değişti!

Şanlıurfa’da başarılı işlere imza atan Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Abdurrahman Açıkgöz’ün İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gülüm ile görüştükten sonra istifasını verdiği öğrenildi. Öte yandan Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliğine Uz. Dr. Eyyüp Şeyhanlı’nın Şanlıurfa Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimliğine Dr. Ahmet Kaya’nın vekâleten Kamu Hastaneleri Başkanlığına da Uz. Dr. Faruk Günak’ın getirildi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Oykür
Ahmet Oykür - 3 hafta Önce

Kurum hafizasının olmadığı, belli şartların vs olmadığı, devlete vatana millete faydanın ön planda olmadığı kişisel çıkarlarla yapılan senin adamın benim adamım ile yapılan faydasız işler malesef.
Bir kurumda belli kurallar olur şu kadar yıl çalışmış olmak+ daha önce yardımcılık bari yapmış olmak+ilave şunlar varsa vs vs. Kim, daha çok devirde yalama yapabiliyorsa onu yap. Birisi bir projeye başlar bir sürü para harcanır öbürü gelir bırakır yada haberi bile yoktur sil baştan. Malesef sadece üzülüyoruz.

SIRADAKİ HABER