Samsun’da Başhekim Atamaları Yapıldı

Samsun’da Başhekim Atamaları Yapıldı

Samsun’da, Bafra Devlet Hastanesi Başhekimliği’ne Uzm. Dr. Alaiddin Domaç, Çarşamba Devlet Hastanesi Başhekimliği’ne ise Uzm. Dr. Uğur Sezgin atandı

Samsun İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık, İlaç ve Tıbbi Cihaz Hizmetleri Başkan Yardımcısı Uzm. Dr. Alaiddin Domaç, Bafra Devlet Hastanesi Başhekimliği’ne, Bafra Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı, Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Uğur Sezgin de Çarşamba Devlet Hastanesi Başhekimliğine atandı.

BAFRA VE ÇARŞAMBA’YA YENİ ATAMA

Bafra Devlet Hastanesi eski Başhekimi Uzm. Dr. Ahmet Abdurrahman İsmailoğlu ile Çarşamba Devlet Hastanesi eski Başhekimi Dr. Turan Bilgin’in başhekimlik sözleşmesinin bitmesi üzerine yeni atamalar gerçekleştirildi. Bafra Devlet Hastanesi’ne Başhekim olarak atanan Domaç, 2014-2017 tarihleri arasında Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde Başhekim olarak, Sezgin ise Bafra Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılığı yapmıştı.

WhatsApp Image 2021 07 06 at 20.01.42 Ana Manşet


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Uzm. Dr. Alaiddin Domaç

WhatsApp Image 2021 07 06 at 20.14.14 Ana Manşet

Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Uğur Sezgin

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2021, 02:42

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
ankara
ankara - 3 ay Önce

ANKARA yöneticilerinde değişmesini istiyoruz.Babalarının çiftliği gibi kullanıyorlar.

ankara sağlık
ankara sağlık - 3 ay Önce

Ankara da bulunan G.... Hastenesi yönetimi masa başında oturup hiç olan bitenlerden haberleri yok hastaneyi sorumlular yönetiyor.Sorumlular yönetiyorsa müdürlere ne gerek var.Boş yere maaş alıyorlar.

SIRADAKİ HABER