Sağlık Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Atama

Sağlık Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Atama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan atama kararına göre, Samsun’da eski Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Sağlık Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü oldu.Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan atama ve görevden alma kararları, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan kararlara göre, Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı’nda iki isim görevden alındı, yerine iki isim atandı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Samsun’un Çarşamba İlçesi’nde 3 dönem belediye başkanlığı yapan Hüseyin Dündar, 31 Mart seçimlerinde aday gösterilmemişti. Seçim sonrası Dündar, Büyükşehir Belediyesi’nde özel kalem müdürü ardından da hukuk işlerinde memur olarak atandı.

Dündar, son olarak Ticaret Bakanlığına bağlı Rekabet Kurumu’nda Baş Hukuk Müşaviri olarak görev yapıyordu.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2021, 01:38

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan
hasan - 2 hafta Önce

ALLAH adama yürü ya kulum demiş.

Saglıksız
Saglıksız - 2 hafta Önce

Hukuk eğitimi almış uzun süre bakanlıkta görev yapan kişiyi görevden al belediye başkanı ata çok ilginç aday gösterilmeye siyasetçiye bürokside görev verme liyakatsız atamaları iyice çağrından çıkarıyor işleri

Doktor
Doktor - 2 hafta Önce

Sağlıkta o kadar tecrübeli insanlarken varken , hukuk bitirmiş kamu yönetimi bitirmiş tabipler sağlıkçılar varken. Bir şey diyemiyorum.

Hukukçu
Hukukçu @Doktor - 2 hafta Önce

Bırakta hukuk müşavirliğinede hukukçu atasınlar. Hasta tedavi edecek doktor yok yönetici olacağız diye yırtınıp duruyorsunuz.

Vah ki ne vah...
Vah ki ne vah... - 2 hafta Önce

Hayatında bir gün Sağlık Bakanlığında çalışmamış kişi... Yüzlerce avukatı yönetecek öyle mi?? Sağlık konularında hukuk görüşü verecek, Saha da buna göre işlem yapacak... "Hadi ordan hadi ordan" derdi Rahmetli Erbakan Hoca.. Bu atamaları görse kahrından ölürdü zaten....

sözleşmeli yönetici
sözleşmeli yönetici - 2 hafta Önce

bu yeni gelen çok eyyyy adammış

SIRADAKİ HABER