Resmi Gazetede, atama ve görevden alma kararnameleri yayımlandı

6 Kasım 2021 tarihli Resmi Gazetede atama ve görevden alma kararları yer aldı. Yayımlanan kararlar genel olarak, daha önce Bakanlık takdirleri görevden alınmış olan veya vekaleten atanmış olanların asalet kararnemeleri içermektedir. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile Maden Tetkik ve Arama (MTA) Genel Müdürlüğüne ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Resmi Gazetede, atama ve görevden alma kararnameleri yayımlandı

ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI İş Başmüfettişliğine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince İş Müfettişi Serhat KAHRAMAN atandı.

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI Başkan Yardımcısı İsmail YILMAZ, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 4 üncü maddesi gereğince görevden alındı.

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Rehberlik ve Teftiş Başkanı Mustafa APAYDIN, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 4 üncü maddesi gereğince görevden alındı.

MADEN TETKİK VE ARAMA GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Genel Müdür Yardımcılıklarına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Abdulkerim AYDINDAĞ ve Ahmet ÖZGÜVEN atandı.

HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI Hazine Kontrolörlüklerine, yapılan yeterlik sınavında başarı gösteren Stajyer Hazine Kontrolörleri Gülşah PEKBİLEK, Ezel Malik ZENGİN, Salim KOCAARSLAN ve Engin YAŞAR 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince atandı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Milli Eğitim Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanı Atif ALA görevden alındı YERİNE Teftiş Kurulu Başkanlığına Metin ÇAKIR atandı.

Milli Eğitim Bakanlığında açık bulunan Bakanlık Maarif Müfettişliğine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Ersoy AKSOY atandı.

Karar: 2021/512 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince, Milli Eğitim Bakanlığı Adana İ1 Milli Eğitim Müdürü Veysel DURGUN görevden alındı YERİNE Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Yaşar KOÇAK atandı.

3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Milli Eğitim Bakanlığı;

- Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk TEKİN,
- Bartın İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU,
- İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer YAHŞİ,
- Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Cemal YILMAZ,
görevden alındı,

- Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Haşan KÖKREK,
- İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Murat Mücahit YENTÜR,
- Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Yusuf KAHRAMAN,
- Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Ömer AKMANŞEN,
Atandı.

3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince, Milli Eğitim Bakanlığı;
- Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet DURMUŞ,
- Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN,
görevden alındı,

- Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne, Sivas İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık SAVAŞÇI,
- Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Ergüven ASLAN, Atandı.

3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince, Milli Eğitim Bakanlığı Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Ali TOSUN görevden alındı YERİNE Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Züleyha ALDOĞAN atandı.

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER