KPSS 2020/4 Sağlık Bakanlığı Kılavuzu Yayınlandı

KPSS 2020/4 Sağlık Bakanlığı Kılavuzu Yayınlandı

KPSS: Kamu Personel Seçme Sınavı

DUYURU
(12 Şubat 2020)

KPSS-2020/4 Sağlık Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Yapmak İçin Adaylardan Tercih Alınması

Sağlık Bakanlığının sözleşmeli pozisyonlarına, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B maddesine göre istihdam edilmek üzere yerleştirme yapılacaktır. Adaylar Sağlık Bakanlığı KPSS-2020/4 Tercih Kılavuzuna saat 13.30'dan itibaren aşağıdaki bağlantıdan erişebileceklerdir.

Adaylar, tercihlerini 14-20 Şubat 2020 tarihleri arasında ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden 20 Şubat 2020 tarihinde saat 23.59'a  kadar yapabileceklerdir.

Tercih işlemleri, Ek’te yer alan KPSS-2020/4 Tercih Kılavuzu kurallarına göreÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr  internet  adresinden T.C. kimlik numarası ve aday şifresi kullanılarak bireysel olarak yapılacaktırAdayların tercih işlemleri için kılavuzu dikkatlice incelemeleri gerekmektedir.


Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

Sercan Yılmaz

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİMCAN
SELİMCAN - 8 ay Önce

ALLAH HAYIRLI UĞURLU EDER İNŞAALLAH. SAYGILARIMLA.

Ortaöğretim tıbbi sekreter
Ortaöğretim tıbbi sekreter - 8 ay Önce

Madem teknisyen alınmıyor ATT neden alınıyor. Bu durum diğer bölümlere haksızlık degilmi. Biz lise mezunuysak ortaöğretim hemşire ve Att de lise mezunu.

diyaliz teknikeri
diyaliz teknikeri - 8 ay Önce

abi zorlada olsa hemşireleri diyalizden kovduk ama yine alım sayımız çok az bence doktorlarda diyaliz sertifikası alamasın sonuçta biz diyaliz bölümü varken ne gereği var onlarıda çıkarmalyız diyalizden, alım sayımız ancak o zaman artar gibi

SIRADAKİ HABER