İl Sağlık Müdürü ve Başhekim görevden alındı

Diyarbakır sağlık camiasında 2 buçuk yıldan fazla bir süredir il sağlık müdürlüğü görevini yürüten Dr. Cihan Tekin, görevden alınarak Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü’ne ataması yapıldı.

İl Sağlık Müdürü ve Başhekim görevden alındı

Tekin’in görevden alınmasıyla ilgili AK Parti Diyarbakır İl Başkanı M. Şerif Aydın, şu açıklamayı yaptı; “Devlet işleyişinde süreklilik esastır. İl Sağlık müdürümüzün görevden alınması bakanlığımızın kendi iç işleyişidir. Bürokratik bu tür değişim ve dönüşümler rastlanabilecek şeylerdir. Biz il başkanlığı olarak siyaset alanımızda tarihin en önemli seçimlerine doğru kalan 382 günü en verimli şekilde değerlendirip hükümetimizin yapmış olduğu bu muhteşem hizmet siyasetini gönül siyasetiyle taçlandırmakla mükellefiz. Onun dışındaki alanlar hükümetimizin, devletimizin ve bakanlığımızın takdirindedir” ifadelerini kullandı.

Erzincan Sağlık İl Müdürü Erkan Hirik ve Başhekim Orhan Çimen'in Sağlık Bakanlığından istifası istendi..(Ne Haber 24 com)

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Elbet birgun
Elbet birgun - 3 hafta Önce

Menzilcileri tutup dedikodu ile iş yaparsa olacağı bu. Diyarbakır da menzil tarikatının her istediği oldu. Vasıfsız idarecileri atadı görevi döneminde defalarca usulsüzlük iddiası çıktı. Araştırma Hastanesinde dönen olayları sadece izlemekle yetindi. Herseyin bir bedeli olacaktı elbet.

Erzincan
Erzincan - 3 hafta Önce

Gittiği yerlerde dikiş tutturamayan biri, hakkındaki yolsuzluk iddiaları varken başka bir ile yönetici olarak atanması iyi olmamış, bakanlığın yönetici havuzundan çıkarılması gerekir.

AMED
AMED - 3 hafta Önce

ÇOK İYİ BİR ADAM AMA SENDİKA VE SİYASETÇİLERİN MASKARSI OLDU DİYARBAKIRDA
İNŞALLAH ERZİNCANDA OLMAZ BÖYLE BİR DURUM

he he
he he - 3 hafta Önce

döşemişsiniz adama halen devletimizin taktiridir diyosunuz. bu devlet bizim devletimiz sizin değil yaşasın T.C

ysp
ysp - 3 hafta Önce

şimdi birazda Erzincan düşünsün. ama gerçi Erzincan'a yazık oldu.

memursağlık
memursağlık - 3 hafta Önce

darısı hakkarıye

Mehmet
Mehmet - 3 hafta Önce

Kral gibi adamdı DİYARBAKIR kaybetti bu olumsuz yorum yapanlar hırsızlık yapmadınız diye mı bu kuyruk acısı

İSMüdürlüğü
İSMüdürlüğü - 3 hafta Önce

adam iyidir diyenler; 2,5 yıl oturmaktan başka ne yaptınız? adam dediğiniz zat hakkında açılan soruşturmaları biliyormusun? MR-Tomoğrafi, yemek protokolü vb... anladınız siz onu :)


SIRADAKİ HABER