İl Sağlık Müdürlüğüne Atama

İl Sağlık Müdürlüğüne Atama

Diyarbakır İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin, Erzincan İl Sağlık Müdürü olarak atandı. Dr. Cihan Tekin’in yerine ise Batman İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Hakan Pamukçu’nun atandığı öğrenildi.(Diyarbakır Yeni Gün)

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim
İbrahim - 3 hafta Önce

Batman Bu adamdan kurtuldu. Yazık Diyarbakır a. Bu adam Batman da neyi başardı da Diyarbakır a görevlendirildi.

Burhan
Burhan - 3 hafta Önce

Bu kadar başarısız bir adamı yıllardır idarecilik yapıyor olması, sağlık bakanlığının büyük bir ayıbıdır. Türkiye nin en başarısız sağlık müdürüdür. Batman sağlık sistemini rezil etti.

hemşire
hemşire @Burhan - 3 hafta Önce

Biz hakkarideki çalışanlar olarak batmandaki çalışanlarımıza katılmıyoruz çünkü Türkiyenin en başarısız ili açık ara Hakkari dir. Umarım tez elden Hakkari ye bir müdür atanır

Hasan
Hasan - 3 hafta Önce

Vizyonsuzluğuyla yıllardır Batman da idarecilik yapan bu adam , Batmanı sağlık hizmet sunumu ve yatırımlarında Türkiye de 81 İl arasından 80. Sıraya gerileten bu adamı Sağlık Bakanlığında hangi kriterler göz önüne alınarak Diyarbakır a görevlendirme yapılmış acaba. Diyarbakır da bu görevi yapacak başka adam mı yoktu. Batman ın sağlık hizmeti, hastanelerinin hali içler acısı durumda. Bu adam tam bir enkaz bıraktı geride.

memursağlık
memursağlık @Hasan - 3 hafta Önce

hakkarıde de bunun kat be kat hızmet yapmamısı var ama sonuc yok en azından yer değişmiş burda

SERKAN
SERKAN - 3 hafta Önce

Vizyonsuzluğuyla Yıllardır Batman sağlık sistemini felç eden, rezil eden bu adamı biraz da Diyarbakır sağlığını çökertsin diye Diyarbakır a gönderdiler herhalde.

AMED
AMED - 3 hafta Önce

Diyarbakır a yazıklar olsun.Yani milletvekillerine Diyarbakırlı bir tane hekim yokmu? Neden başka ilden,Yazıklar olsun.Erdoğan Gibi bir dahiiyi bitirdiniz Sağlığı bitirdiniz.Her tarfan pis kokular geliyor.Araştırma Hastanesinde personel yemekleri berbat yemekhane ve kantinler aynı kişide ve mahyaya teslim edilmiş yazıklar olsun.

İhsan
İhsan - 3 hafta Önce

Batman da yıllardır idarecilik yaptı bu şahıs, Batman a sağlık yatırımları anlamında tek bir hizmeti olmamıştır. Batman daki hastanelerin durumu içler acısı. Arkasında bir enkaz bırakan bu adamdan Batman kurtuldu çok şükür. Diyarbakır adına üzülüyorum. Bu adamdan hesap sorulması gerekirken başka bir ile görevlendirilmesi Bakanlığın ayıbıdır

Süleyman
Süleyman - 3 hafta Önce

Başarısız ve vizyonsuz bir müdürün resmini yapabilir misin diyene bu adamın resmini gösterebilirsiniz.Batman sağlık yatırımlarında ve sağlık hizmet sunumunda Türkiye de sondan 2. Sırada yer alıyor. Bu acı tablo bu zatın eseridir. Batman ın yıllarını çaldı. Batman da sağlık sistemine çok zarar verdi.

Ahmet
Ahmet - 3 hafta Önce

Koca Diyarbakır bu adama mı kaldı. Yazıklar olsunu Diyarbakır siyasilerine. Bu kadar rezil ve başarısız bir adamı nasıl olur da Diyarbakır a ettiniz. Koca Diyarbakır da başka adam mı yoktu


SIRADAKİ HABER