Hastane Müdürü Başkan Yardımcısı oldu

Hastane Müdürü Başkan Yardımcısı oldu

Kırıkkale Sulakyurt İlçe  Devlet Hastanesi müdürü olarak görevde bulunan Halil Bakır Kırıkkale Halk Sağlığı Başkan Yardımcılığı görevine atandı Bakır'dan boşalan göreve ise Sincan Devlet Hastanesi'nde görevli  Hakan Gül'ün  atandği bilgisine ulaşıldı.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Halil BAKIR
Hastane Müdür Vekili

 

1972, Kırıkkale doğumluyum.
1992 yılında Kırıkkale Sağlık Meslek Lisesi’nden mezun oldum.
1994 yılında Kırıkkale Devlet Hastanesi’nde sağlık memuru olarak göreve başladım.
1998 yılında sağlık teknikerliği ön lisansımı aldım.
2002 yılında ilimizde açılacak olan Yüksek İhtisas Hastanesi’nin acil servisine kurucu, eğitimci ve birim sorumlusu olarak görevlendirildim.

Aynı yıl içerisinde norm kadrosu fazlası gerekçesi ile Bahşılı İlçe TSM Grup Başkanlığı’na naklen tayin edildim. Yüksek İhtisas Hastanesi’ndeki hassas görevimden dolayı geçici görev ile hastane bünyesine tekrar çekildim.

2003 yılında Diyanet İşleri Başkanlığınca düzenlenen hac organizasyonunda sağlık personeli olarak görev aldım. Yine aynı yıl içerisinde Kırıkkale Valiliği Emniyet Müdürlüğü’nün düzenlediği sosyal etkinlikler kapsamındaki hizmetlerimden dolayı teşekkür belgesi aldım. 

2004 yılında Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nün düzenlediği etkinlik kapsamındaki hizmetlerimden dolayı teşekkür belgesine layık görüldüm.

2008 yılında hastanemiz bünyesinde açılacak olan ESWL bölümü eğitimini alarak kuruluşunda, çalıştırılmasında ve personel yetiştirilmesinde görevlendirildim.

2009 yılında yine hastane bünyesinde açılacak olan Nükleer Tıp bölümü için Ankara Onkoloji Hastanesi’nde eğitimlere iki ay katılıp sertifika alarak bölümün kuruluşunda, çalıştırılmasında ve bölüm için personel yetiştirilmesinde görevlendirildim.

2010 yılında hastane bünyesindeki eğitimlere katılarak CPR eğitim sertifikasını aldım. Adı geçen ünitelerdeki çalışmalardaki başarılarımızdan dolayı Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi müdür yardımcılığı görevine getirildim.

2012 yılında çeşitli STK’lar ve TİKA desteği ile belirli aralıklarla Gürcistan-Batum, Gürcistan-Tiflis, Kosova ve Makedonya’da cerrahi sünnet ve insani yardım faaliyetlerinde bulundum.

2014 yılında Atatürk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü’nü bitirerek lisansımı aldım.
2015 yılında İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi ve sertifikasını aldım.

2015 yılı Mart ayında Kırıkkale ili Sulakyurt İlçe Devlet Hastanesi Müdürlüğüne bakanlık oluru ile vekâleten atandım.

2016 yılında burada yapmış olduğumuz çalışmalardan dolayı Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Kurumu Başkanı Prof. Dr. İrfan Şencan tarafından teşekkür belgesi ile ödüllendirildim. Yine aynı yıl içerisinde Halk Sağlığı Müdürü tarafından teşekkür belgesi aldım. Müdürlüğünü yapmış olduğum hastanenin bakımı, temizliği ve yeni çehresinden etkilenen bir annemizin, hastaneye çamurlu ayakkabısını çıkararak girmesi ile konu sosyal medya ve yerel medya aracılığı ile ulusal medyaya intikal etti. Konudan haberdar edilen Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Müezzinoğlu ilçemize gelerek hastanemizin adına Şerife teyzemizin adını vererek değiştirdi. Halen Sulakyurt Şerife Cesur Devlet Hastanesi müdürlüğüne vekâleten devam etmekteyim.

 

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
ank ajans
ank ajans - 2 ay Önce

çok uğraştı kapıda yattı resmen, torpil sen sağ olsun

konya
konya @ank ajans - 2 ay Önce

yatmayı bırak nerelerini yaladı sen ondan haber ver

Saglikci
Saglikci - 2 ay Önce

Hayırlı olsun demiycem..torpil in oldugu yerde hayir olmaz..masaya KURAN I KERİM Koymakla adil olunmaz.bir onceki yeri nasil kariştirdiysa orayida kariştirir..zamane hastaligi takiyye cilik tir..Devlet makami edep terbiye ile yurur. Cokta faydali olacagini dusunmuyorum .Dr ümit bey hepsine bakiyordu zaten .13.000 tl iyi para....yatacak yeriniz yok ...takiyyeci torpilciler....kirşehirli mikaili analim bu arada..adam torpille belediye ye işe girmiş..Watsap profiline KULA MİNNET EYLEMEM RİZKİ VEREN HUDADİR YAZMİŞ....vay yyyyyy...

SENDEN İYİLER VAR ONU DA BİLİYOR MUSUN
SENDEN İYİLER VAR ONU DA BİLİYOR MUSUN - 2 ay Önce

BOŞUNA ANLATMA 4 ÜNİVERSİTE BİTİRDİM YÜKSEK LİSANS YAPTIM MÜDÜR YARD BİLE OLAMADIM SEN NEDEN BAHSEDİYORSUN AMA KİMSEYE EĞİLMEM EĞİLMEDİM EĞİLMİYECEĞİM DE HADİ GİT KUMDA OYNA AZ ÖTEDE BİZLERİ ÇOK EĞLENDİRDİN HADİ KENDİNİ AVUT

vatan daş
vatan daş - 2 ay Önce

torpil üstüne torpil yani

amele
amele - 2 ay Önce

hakıkaten ben boş yasamısım mal geldım mal gıdıyom.Ama kımse elımden tutmadı benım yada rol falan vermedı .neyse saglık olsun arkadaşada hayırlı olsun.saglık memurları arasında maddıyat ucurum safhada

SIRADAKİ HABER