Doç. Dr. Muhammet Bulut, Sağlık İl Müdürü Oldu

Doç. Dr. Muhammet Bulut, Sağlık İl Müdürü Oldu

Daha önce Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Başhekimliği görevini yürüten Doç. Dr. Muhammet Bulut, Giresun İl Sağlık Müdürlüğüne atandı


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
SAG37
SAG37 - 1 ay Önce

KASTAMONUYU BEKLIYORUZ SABIRLA

Yedi tepe
Yedi tepe - 1 ay Önce

İstanbul'u dinliyorum gözlerim kapalı....

yovalı
yovalı @Yedi tepe - 1 ay Önce

Hakkariye İl Sağlık Müdürü Ahmet AKKUŞ atandı. Biraz yaşlı ama mevcuttan daha iyi olur.

Hemşire
Hemşire @Yedi tepe - 1 ay Önce

Bizlerde Hakkaride bu müdür atama ve değişikliklerini hüzünlü bir şekilde takip ediyoruz. Ne zaman bizleride görüp değişikliğe gidecekler diye. Gün doğmadan neler doğar hadi bakalım.

yeni müdür
yeni müdür @Yedi tepe - 1 ay Önce

İstanbul ilinde müdür değişikliği son derece doğru bir karar olacaktır. Ancak yeni gelen müdürün özellikle ilde köklü bir değişikliğe gitmesi gerekmektedir. Özellikle il yönetimindeki tüm yöneticiler uzmanlar başta olmak üzere değiştirilmelidir. İstanbul İl yönetiminde 663 öncesinden beridir şube müdürü olanlar uzman olmuş neredeyse 20 yıldır aynı görevi yapmaktadırlar. Bu da yeni bir anlayış ve verimli çalışmanın önüne geçmektedir. Tüm kadro baştan sona yenilenmeli yeni müdür yepyeni bir heyecanla görevini kucaklamalı ve eskiden kalma yöneticilerin çalışmasının önünü tıkamasına engel olmalıdır. Yeni müdür+eski kadro olması hiçbir şeyin değişmeden aynı aksaklıklarla devam etmesine neden olacaktır.

8. Tepe
8. Tepe @Yedi tepe - 1 ay Önce

Biz de İstanbul'u dinliyoruz gözlerimiz kapalı özellikle Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı ile İl Sağlık Müdürü'nün savaşı sonrası kimi kazandıracaklar çok merak ediyoruz :)

Destek
Destek - 1 ay Önce

Ankara Destekteki sıkıntılar ne olacak? İş çıkmıyor işler yürümüyor hastaneler kendi haline bırakılmış hastaneler ver yetkiyi sen geri çekil öyle mi?

destekçi
destekçi @Destek - 1 ay Önce

sen hastanede yatasın diye mi maaş alıyorsun. destek çalışsın hastane müdürü yatsın. hadi canım başka kapıya sen sağlık sisteminin sırtındaki yüksün bence istifa et sistem çalışsın

SIRADAKİ HABER