Devlet Hastanesinin Yeni Yönetici Kadrosu Göreve Başladı

Devlet Hastanesinin Yeni Yönetici Kadrosu Göreve Başladı

İstanbul İl Sağlık Müdürü Kemal Memişoğlu'nun sözleşme yenilemesi sonrası bağlı kuruluşlarda hareketli saatler yaşanıyor. İstanbul Beykoz Devlet Hastanesi'nde Op. Dr. Süleyman Erdoğdu  görevine devam edecerken, Başhekim yardımcılığı, Sağlık Bakım Hizmetleri müdürlüğü ve müdür yardımcılıklarında değişiklikler öngörüldü.

Beykoz Devlet Hastanesi Başhekim yardımcılıklarına Erenköy Fizik Tedavi Rehabilitasyon Hastanesi’nde doktor olarak görev yapan Ömer Muharrem Yağcıoğlu ve Rize İyidere Mükaddes Kalkavan Hastanesi’nden Dr. Numan Gündüz atandı.

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdireliğine Necibe Köse'nin yerine de yine Beykoz Devlet Hastanesi’nde İdari Hizmetler Müdür yardımcısı olarak görev yapan Aydan Dündar getirildi. Bayan Dündar’ın yardımcılığına ise Emel Öztürk görevlendirildi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

İdari Hizmetler Müdiresi Selda Ceylan’ın yardımcılarından Mehmet Özgül yeni dönem de görevini sürdürecek, yine aynı hastanede görev yapan Fahri Aziret’te müdür yardımcısı olarak sorumluluk üstlenecek. Yeni atanan isimler bugün itibari ile görevlerine başladı.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2021, 01:28

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
...........
........... - 3 hafta Önce

ALLAH'ım bi torpilde bana patlat.

Buruk
Buruk - 3 hafta Önce

Yoneticilerle devam ederken en azindan hastaneler icin personele sorsalar 2024 kadar uzatılmış calistigim kurumda yoneticiler artik kimse calismak icim gelmek istemiyir ayaklarımız 1ileri 5 geri gidiyor bizden nasil performans bekliyorlar idareylr arasi iyi olan kafasi rahat mudur yardimcisina izin imzalatmsk icin 5 saat bekliyoruz içeride cay kahve muhatbet yapiliyor imzaya gekince surat 5 karis yeter artik insaniz biz insaniz hemsirelik yapmamis torpillerle sendikayla yönetici olmus ve bu boyle gidicek belli oldu 2024 kadar istifalar mobingler devam edicek sahadaki insanlar artik tükenmek üzere sesimizi duyun artık yukaridaki hastane icin söylemiyorum genel konusuyorum

Tahir Çıtaklı
Tahir Çıtaklı - 2 hafta Önce

Görev değişikliği olmuş da nolmuş?Hastaneyi yerlerde süründüren Başhekim Süleyman hala orda.İlçe onu istemiyor ama çok başarılıymış gibi orda bırakılıyor

SIRADAKİ HABER