Devlet Hastanesinin başhekimi, Özel Merkez Hastanesi'ne başhekim oldu

Gebze Fatih Devlet Hastanesinin eski başhekimi Dr. Hürcan Alpay, Özel Merkez Hastanesi'ne başhekim oldu.

Devlet Hastanesinin başhekimi, Özel Merkez Hastanesi'ne başhekim oldu

Kocaeli Gebze'de bulunan Fatih Devlet Hastanesi’nde uzun yıllar başhekim olarak görev yapan ve bölgede sevilen, sayılan bir hekim olarak bilinen Radyoloji uzmanı Dr. Hürcan Alpay, Hakan Höbek’in sahibi olduğu Özel Merkez Hastanesi’ne başhekim olarak transfer oldu.

AKP’nin milletvekili adayı olan Hakan Höbek’in bu transferi Fatih Devlet Hastanesi için ciddi bir kayıp olarak gösteriliyor.

Kaynak:seskocaeli

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2020, 10:17

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
eski
eski - 4 gün Önce

Hayırlı olsun, il sağlık müdürünün genel sekreterliği döneminde egosuna ve elaniyetine yenilerek kul hakkı yediği ve başta Hürcan bey olmak üzere hakkına girdiği bir süreç yaşandı. Eninde sonunda adalet yerini buldu ve dürüstlüğünden kimsenin şüphesinin olmadığı herkes tarafından bilinen Hürcan bey yeniden Başhekim olarak üretmeye devam edecek. Devletin verdiği makamı kendi kazanmış gibi davranarak en yakın çalışma arkadaşlarının içinde ihanet edebilme kapasitesine bağlı olarak insanları kullanıp, kendi ikbalini düşünen genel sekreter ve yakın çalışma ekibi (ki özellikle hemşehrileri) orada ebediyen kalacaklarını düşünmeye devam etsinler. Sonuçta ölüm var, ahiret var ve hesap günü var. O gün kişinin kendisinden ve ondan olanlardan herkes hakkını alacak, Allahın adaletinden asla şüphemiz yok

SIRADAKİ HABER