Devlet Hastanesine Müdür Ataması Yapıldı

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi'nde uzun zamandır beklenen müdür ataması bu hafta gerçekleşti ve Atatürk Devlet Hastanesi'ne, tekrardan Remzi Yeşil atandı i

Devlet Hastanesine Müdür Ataması Yapıldı

Sinop Atatürk Devlet Hastanesinin yeni İdari ve Mali İşler Müdürü Remzi Yeşil, adil, iyi ve başarılı bir hizmet verebilen bir hastane olma yolunda çalışmalarının devam edeceğini belirterek "İnşallah Sinop’a tekrardan ekip olarak uyumlu, iyi, güzel işler yapar ve Sinoplulara sağlık konusunda iyi bir hizmet verebiliriz" dedi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


PERSONEL SAĞLIK İNSTAGRAM HESABI İÇİN TIKLAYINIZ 

REMZİ YEŞİL KİMDİR? 1

967 yılında Erfelek ilçesinde doğdu.  Mesleki deneyim olarak, Sinop Atatürk Devlet Hastanesinde İdari ve Mali Hizmetler Müdür Yardımcılığı, Sinop Kamu Hastaneler Birliğindeki Özel Kalem ve Erfelek İlçe Devlet Hastanesinde İdari ve Mali Hizmetler Müdürlüğü görevini yapmıştır. 01/04/2019-14/07/2021 tarihleri arasında Sinop Atatürk Devlet Hastanesinde İdari ve Mali İşler Müdürü olarak görev yapmıştır. 17/11/2021 tarihinde sözleşmesini yenileyerek Sinop Atatürk Devlet Hastanesinde yürütmüş olduğu İdari ve Mali İşler Müdürlüğü görevine devam etmektedir.

Kaynak:z.https://www.gerzeninsesi.com/saglik/devlet-hastanesine-mudur-atamasi-yapildi-h10898.html

 

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER