Bu Hastaneye Başhekim Dayanmıyor

Diyarbakır’da görevden alınan eski Gazi Yaşargil Eğitim ve Araşıtrma Hastanesi Başhekimi Dr. Muhammed Asena’nın yerine vekaleten getirilen Dr. Yenal Karakoç’un da görevden alındığı öğrenildi.

Bu Hastaneye Başhekim Dayanmıyor

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi eski Başhekimi Dr. Muhammed Asena’nın görevden alınmasıyla ilgili tartışmalar devam ederken yeni bir gelişme yaşandı. Asena’nın görevden alınmasıyla vekaleten başhekimlik görevine getirilen Dr. Yenal Karakoç ‘ta görevden alındı. Yenal’ın şartları karşılamadığı için alındığı belirtildi. Öte yandan Karakoç’un yerine Serhat Dedeoğlu’nun vekaletten atandığı öğrenildi.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2021, 15:13

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sağlıkçı
Sağlıkçı - 3 hafta Önce

Koşulları sağlamıyormuş çok komik, nedir bu koşul akp li olacaksın malum sendika ne derse onu yapacaksın,padişahım çok yaşa????

Personel
Personel - 3 hafta Önce

Hastane başhekimi öğretim üyesi olmak zorundayken amiri il sağlık müdürü nasıl pratisyen oluyor. Sistem yanlış

HAKKARİLİ SAĞLIKÇI
HAKKARİLİ SAĞLIKÇI @Personel - 3 hafta Önce

Hakkari Sağlık Müdürüde pratisyen ve maalesef kazık çakmış hakkariye, adamın hiç gidesi de yok, üstelik hakkaride de oturmuyor ailesi başka yerde bu nasıl bir iştir anlamadım. Bir çalışması da olsa bir şey diyemeyeceğim, inanın yaptığı hiçbir şey de yok.

ADİL
ADİL - 3 hafta Önce

Arkasını akrabasına eşine ,dostuna, oğluna, vekil çoçuğuna dayayıp her türlü zülum,mobing,hakareti yapan başhekimler var.Ama Allahta var.inş bunlar tez zamanda değişir biter bu zülum.

Fatih
Fatih - 3 hafta Önce

Ben size söyleyeyim koşulları artık tepe işi bilen liyakat kişileri seçmiyor kendilerine itaat edecek ne diyorsa he diyecek yok diyorsa yok diyecek kuklalar aradığı için şu anda da bir kademe ilerleme yok sen git falanca hastanede müdür ol yada başhekim bişe bilmene gerek yok zaten çalışanlar yapıyor gidin orda mobbing uygulayın işten anlamamakla beraber insanlar arasında ayrımcılık yapın işten anlamayın üstüne de insanları ezin ego tatmin edin diyerek adam koyuyorlar bu kafayla hiçbirşey yolunda gitmez neden sınavlarda müdür müdür yrd. yok çünkü kendilerine itaat edecek insanlar arıyorlarda o yüzden

BİNGÜL
BİNGÜL - 3 hafta Önce

Sözleşmeli Yöneticiler sadece ceplerini doldurup kurulu düzeni kurcalayıp arkası olanlara dokunmadan diğer personelleri birbirine düşürerek ve ACIMASIZCA yapacaklarını yapıp gidiyorlar. Hakkını verenlere VİCDAN ile çalışıp ADALETLİ davrananlara sözüm yok

2121
2121 - 2 hafta Önce

bu hastanede sıkıntılar bitmez.her türlü işler var. aynı birimde aynı işi yapan personeller arasında performans ödemesini tavandan imtiyazlı kişiler alırken diğerleri birimin yükünü çektiler. ah bi müfettiş gitsede bunlara da baksa .dilekçeleri okusa yeter.

SIRADAKİ HABER