Bir İlin İl Sağlık Müdürü Daha Sözleşme Yeniliyor

Bir İlin İl Sağlık Müdürü Daha Sözleşme Yeniliyor

Eskişehir İl Sağlık müdürlüğü görevini yürüten Prof Dr Uğur Bilge'nin sözleşme süresi uzatılarak görevinde devam edeceği bilgisine ulaşıldı.

PROF. DR. UĞUR BİLGE

 


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

İl Sağlık Müdürü olarak göreve atanan Osmangazi Üniversitesi Aile Hekimliği Ana Bilim Dalı Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Uğur Bilge İl Sağlık Müdürlüğü’ndeki görevine 13.11.2017 tarihinde başladı.  

Doç. Dr. Bilge, 1978 Ankara doğumlu olup İlk öğrenimini Ankara Demirlibahçe  ilkokulunda;  Orta ve Lise öğrenimini Ankara Milli Piyango Lisesinde;  Lisans, Uzmanlık ve Doktora eğitimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde tamamladı.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Aile Hekimliği Ana Bilim Dalı Başkan Yardımcılığı,  Aile Hekimliği Tıbbi Formakoloji Toksikoloji Hekimliği, Osmangazi Üniversitesi Girişimsel Olmayan Klinik Araştırmalar Etik Kurulu Başkan Yardımcılığı, Tıp Fakültesi Başhekim Yardımcılığı yapmıştır. Mart 2020 tarihinde Profesör unvanını almıştır. Prof.Dr.Uğur Bilge evli ve 2 çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2021, 07:53

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
hayri
hayri - 1 ay Önce

batı karadeniz'i ve özellikle lütfen karabük'ü hem il sağlığı hem de hastaneyi a'dan z'ye değiştiriniz.

sağlıkçı
sağlıkçı @hayri - 4 hafta Önce

AMİN .İNŞAALLAH.

Allahım
Allahım - 1 ay Önce

Sana yalvarıyorum İstanbul yönetimi de değişsin. İl yönetimi komple başkanından uzmanına değişsin. Akıl var mantık var. Ruhsat veren bir şubede bir yöneticinin 10 sene 20 sene kalması ne demek ya. En azından İl yöneticileri ile ilçe yöneticilerinin yerlerini değiştirin. Nedir bu en az 10 yıldır aynı yerde masası nile değişmeden görev yapan yöneticilerden çektiğimiz. Allahım inşAllah hepsi gider. AMİN.

Hemşire
Hemşire @Allahım - 4 hafta Önce

Hakkarili bende Hakkari'de çalışıyorum ve inanın Hastanedeki güya idarecilerin hiç ama hiçbirinin uzaktan yakından idarecilikle alakaları yok. Yahu bunları nasıl görevlendirmişler, hangi kriterlerden geçirmişler, yazık değil mi. Sağlıkta bir sürü işin ehli çalışan varken pes doğrusu.

HAKKARİLİ
HAKKARİLİ @Allahım - 1 ay Önce

Hakkari olarak çok yalvardık ama tık yok. Bütün Hakkari ve sağlık çalışanları Sağık Müdürünün artık 65 yaşını doldurup emekli olmasını bekliyor. Kimsenin umurunda değil hakkaride sağlık sistemi. Herkes heybesine sımsıkı sarılmış, bu günde heybeme ne katabilirim derdinde. Siyaset sendikalar ve tabiki de bakanlık bürokratları.

Sivasli
Sivasli - 1 ay Önce

Hayirli olsun yerinde bir karar

Eslem
Eslem - 1 ay Önce

Hayırlı olsun da Lütfen artık şu ıspartanın yöneticilerini değiştirin. Vizyon sahibi yönetici istiyoruz Prof ve halk sağlığı başkanlığı ekibi kedsin değişmeli

GençDR
GençDR - 1 ay Önce

İstanbul Memişoğlu Yönetimi ne zaman görevden alınıyor kaç yıldır ...personel dört gözle bekliyor. Yeni yüzlere yeni yöneticilere ihtiyaç var liyakatli atamalar bekliyoruz Bakanlıktan. tüm Hastane yönetimleri ve tüm başkanlıklar tek tek elden geçsin temizlik yapılsın çürük elmalar ayrılıp atılsın istiyoruz...''Hayırlı olsun'' sendikası olan 3,5/SEN etkisinde kesinlikle kalınmasın hatta sendikanın önerdiği isimlerin doğrudan üstü çizilmesi en hayırlısı olur

SIRADAKİ HABER