Bir İl Sağlık Müdürü Daha Görevden Alındı

Ordu İl Sağlık Müdürü Mustafa Kasapoğlu görevden alındı. Kasapoğlu 2019 yılının Ağustos ayında Ordu İl Sağlık Müdürlüğü görevine başlamıştı.

Bir İl Sağlık Müdürü Daha Görevden Alındı

Sağlık Bakanlığı Ordu İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu 2 dönem gerçekleştirdiği görevinden bugün alındı.

MUSTAFA KASAPOĞLU KİMDİR?
Samsun İl Sağlık Müdürlüğü görevinin ardından Trabzon Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği görevini de yürüten Dr. Mustafa Kasapoğlu, Trabzon'un Çaykara ilçesi Taşören Köyü’nde doğdu.
Kasapoğlu Terme İmam Hatip okulundan mezun olduktan sonra Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni bitirdi. Samsun Çarşamba İlçesi’nde doktorluk görevi yaptıktan sonra, Samsun Sağlık Müdürlüğü`nde 25 Mart 2003`te müdür yardımcısı olarak göreve başladı.
2006 tarihine kadar bu görevini sürdüren Kasapoğlu, boşalan İl Sağlık Müdürlüğü görevine getirildi.Son olarak Samsun Halk Sağlığı Müdürlüğü  yürüten Kasapoğlu, evli ve 2 çocuk babasıdır.(Gerçek Taraf)

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kadir
Kadir - 3 hafta Önce

İyi bir insan, iyi bir müdürdü. Allah bahtını açık etsin.

Karabük
Karabük - 3 hafta Önce

Karabük il sağlık müdürü ve ekibinin alınmasını dört gözle bekleyen kaç arkadaş var bir bilseniz. Emin olun Karabük halkı da bayram ilan eder

AnkaOrdu
AnkaOrdu - 3 hafta Önce

Gördüğüm en iyi yönetici Allah yolunu açık etsin...İnsana saygısı, karşılaması iş çözmesi mükemmel, en iyi göreve gelsin hak ediyor..

Müdür müdür
Müdür müdür - 3 hafta Önce

İlker çelikcanda garip şeyler oluyor Bursa il sağlık müdürü İlker çelikcana gidip insanları tehdit ediyor başhekimle birlikte mahkeme kararı ile dönen insanlara çık sadece otur yada istifa et diyorsun askerleri elinden alınmış sivil savunma amirini oyalansın diye güvenlik sorunlusu yapıyosun güvenliklere sürekli mobing yapar sürekli savunma alır rahat çalıştırmaz (ne alaka ise )askeriyeden güvenlik şefi olarak devrolan güvenlik amiri 2 yıllık sürgün hayatından sonra geri çağırılıyor ilk gün mobing başlıyor bakanlık hala nasıl müdahale etmiyor bu idarecilere hayret bir de müdürleri sendika Başkan adayı olur başhekimi eşinden torpilli (taaa Adıyaman’dan ) hele Türkiye’de tek askeri Hemşiresi var kordinasyon müdürü diye başka kimse alınmadı kısacası garip bir yer ilkerçelikcan

Ercan Kefeli
Ercan Kefeli - 3 hafta Önce

Tokat müdürü de değerlendirilmeli
Yetkin
Başarılı
Hem Samsun hem Ordu bakabilir

Funda açıkgöz
Funda açıkgöz - 3 hafta Önce

Darısı manisanın başına. Manisada müdür yok. Ebe hanım ebru personel başkanı babasının çiftliği gibi yönetiyor. Emre erkuş sadece koltuğu işgal ediyor .ebru personel başkanı ne derse o oluyor.sayin bakanımız bunları bilmiyor.saglik hiç iyi yönetilmiyor.bashekimler desen siyasetin kuklası .Emre erkuş ve ebru tasik giderse manisa düzelir.

HEPSİ DEĞİŞMELİ
HEPSİ DEĞİŞMELİ - 3 hafta Önce

Uzun süre görevde olanlar kendi istikbalinde başka bir şey düşünmüyor. Tek dertleri siyasileri hoş tutmak mevzuatmış memurmuş umurlarında değil. En azından bulunduğum il böyle, belki de her yer böyle, liyakat olmayınca doğal olarak sonuç bu oluyor maalesef

Ahmet demir
Ahmet demir - 3 hafta Önce

Manisa ilsaglik müdürü değişmeli urfadan fakibaba gönderdi.manisada 10 vekil bir fakibaba yapmıyor.sanki babasının ciftligi

SIRADAKİ HABER