Başkan Çakır açıkladı… “Sağlıkta sözleşmeler…”

Başkan Çakır açıkladı… “Sağlıkta sözleşmeler…”

AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, kamuya ait sağlık kuruluşlarında sözleşmeleri biten bazı yöneticilerin sözleşmelerinin yenilendiği, bazılarının da ilk kez sözleşme imzaladığını bildirdi.

Geçtiğimiz haftalarda sözleşmeleri yenilenen ve ilk kez sözleşme imzalayan yöneticilerin atamaları nın bugün itibarıyla resmi olarak gerçekleştirildiğini ifade eden Çakır şunları kaydetti:

“Bu minvalde Kdz. Ereğli İlçe Sağlık Müdürlüğü görevini yürüten Dr. Sezer Çetinkaya yeniden imza atarak görevine devam ediyor.

Öte yandan sözleşmesi biten idari Mali İşler Müdürü İbrahim Duvarcı, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü İsmail Koçak, Müdür Yardımcıları Ercan Yirmibeşcik, Ebru Kösterili Likoğlu, Dilek Arslan, Başhekim Yardımcısı Dr. Hasan Cemil Kılınç sözleşmelerini yenileyerek görevlerine kaldığı yerden devam ediyorlar.

Başhekim yardımcılığına ilk kez atanan Radyoloji Uzmanı Uzm. Dr. Zeynep Yüceler Şener Kadroya yeni katılanlardan oldu.

Ağız Diş Sağlığı Müdürü Ercan Özen sözleşmesi devam ettiği için görevine devam ediyor.”

“HAYIRLI OLSUN…”

Sözleşmeleri yenilenen yöneticilerin çalışmalarından memnun olduğunu dile getiren Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, “idarecilerimiz nezdinde tüm Sağlık Çalışanlarımızın Covit 19 süresince yürütmüş oldukları başarılı ve fedakâr çalışmalarından dolayı her birine ayrı ayrı teşekkür ediyor, atanan idarecilerimize görevlerinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Kaynak://www.manset67.com/haber/Saglikta-sozlesmeler-tamam--atamalar-resmen-yapildi-/22670

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2020, 12:50

Ceren YILDIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Neden
Neden - 4 hafta Önce

Sayın Başkana sormak istiyorum, bu saydığınız isimlerden apolitik görüşe sahip, yada diğer bir deyişle ak partili olmayan bir yönetici var mı?yoksa Ak partili yada sağlık senli olmayan hiç kimsede liyakat yok mu? Yarın başka bir parti gelip, sizin gibi partimize gönül vermeyeni bizde yönetici yapmayız derse hoşunuza gider mi? Öyle bir ümmet olduk ki, Allahın "işi ehline veriniz" ayetini bile görmezden geliyoruz, Hakkı yenenlere haklarının tastamam teslim edileceği ahiret gününde görüşmek üzere.

Dislike
Dislike @Neden - 3 hafta Önce

Siz beğenmedikçe çok mutlu oluyorum:) şimdi bu mesaja da en az 20 dislike bekliyorum, hadi koçlarım, siz şerde birleştikçe, biz mutlu oluyoruz. Dewamkeee:))

Seven
Seven @Neden - 4 hafta Önce

Bu dislike atanlar ya parti sendika işinden nemalanıyorlar? Yada ayeti inkar ediyor olmalılar. Her ikisi de karakter zaafiyetinin belirtisidir, Allah zalime zaman tanır ama galip kılmaz, Elbet birgün hak yerini bulacakta, siz çıkar için teslim ettiğiniz ruhunuzu bulabilecek isiniz? Haktan yolunu ayırmayanlara selam olsun.

MEHMET KÖSE
MEHMET KÖSE @Neden - 4 hafta Önce

AK PARTİLİ OLMASINA BAKILMIYOR.ADAMINI BUL İSTEDİĞİN YERE GEL.

Ankara06
Ankara06 - 4 hafta Önce

Kodrolu müdürleri alıp sözleşmeye geçmenin nedeni aynı insanların yıllarca oturmasın diye maşAllah 10 yıldır aynı insanlar bravo....

SIRADAKİ HABER