Başhekim, Kamu Hastaneleri Hizmetleri başkanlığına atandı

Başhekim, Kamu Hastaneleri Hizmetleri başkanlığına atandı

Manisa Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi  başhekimi Op Dr Erol KARACA, Kamu Hastaneleri Hizmetleri başkanlığına atandı. 

Op Dr Erol KARACA Kimdir?


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Op Dr Erol KARACA 1964 Ankra Balgat doğumlu olup evli ve 2 çocuk babasıdır. Dokuz Eylül Üniversitesi - Tıp Fakültesi lisansını tamamlayıp,  İzmir Dr Behçet Uz Çocuk Hastanesi Çocuk Cerrahi Kliniğinde Doktorasını yaptı. SSK hastanesinde poliklinik ve acil hekimliği 4 yıl , İzmir Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesinde çocuk cerrahi asistanlığı 5,5 yıl görev yapan Op Dr Erol KARACA, 4 yıl başhekim yardımcılığı, 11 yıl başhekimlik olmak üzere 15 yıl gibi uzun süre yönetici  ve toplamda 24 yıl çocuk cerrahı olarak hizmet verdi.  Akhisar ve bölge halkına hizmet veren Başarılı ve  vatandaş ile hep iç içe olan başarılı  Op Dr Erol KARACA 16 Temmuz Cuma günü yeni görevine başladı.  

Ceren YILDIZ

banner42
YORUM EKLE
YORUMLAR
sağlıkçı
sağlıkçı - 2 ay Önce

31. Sure (Lokmân Suresi), 18. Ayet
"Küçümseyerek surat asıp insanlardan yüz çevirme ve yeryüzünde böbürlenerek yürüme! Çünkü Allah hiçbir kibirleneni, övüngeni sevmez."

Laborant
Laborant - 2 ay Önce

Akhisarda çalıştığım dönemde başhekimimdi. Adam gibi adamdır. O makama geldiysede emin olun bileğinin hakkıyla gelmiştir. Tebrik ederim erol hocam yolun açık olsun.

SIRADAKİ HABER