Bakan Koca: Personel alımı için bu yıl ilana çıkacağız

Bakan Koca: Bu dönemde açılan hastaneler oldu ve açılacak hastaneler de var. Önümüzdeki 1-2 hafta içinde alınabilecek personelin ne kadar olacağı, ne zaman alınması gerektiğiyle ilgili bir açıklama olacak. Yani bu yıl alım için çıkmış olacağız.

Bakan Koca: Personel alımı için bu yıl ilana çıkacağız

sağlık Bakanı Koca personel alımları hakkında da açıklamalarda bulundu. Bakan Koca açıklamalarında tarih verdi ve hastanelere işçi ile personel alımı yapılacağını belirtti. Sağlık Bakanı Koca'nın bu konudaki açıklamaları şöyle oldu: 

"Bir çalışma yapılıyor. Önümüzdeki 1-2 hafta içinde , alınabilecek personelin ne kadar olacağını  ve ne zaman alınacağını açıklayacağız. 

Çok uzak değil. Önümüzdeki haftalarda hem sayı, hem hangi alanda alımın yapılacağını söylemiş olacağız. Bu yıl alım için ilana çıkmış olacağız." 

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2020, 17:12

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
YORUMLAR
bir iki hafta
bir iki hafta - 3 hafta Önce

İki hafta geçti bir ay oldu sayın editörler bu haberi kaldırın artık atama bekleyen gençlerimizi bu son dakika haberi gördükce umutlanıyorlar çocukların umutlarını kırmayın zaten açıklayan okullarda ders yok birlerce öğretmen alınıyor camilere gidip virüs yüzünden namaz kılan yok binlerce imam alınıyor ancak iş virüsle bire bir temas halinde olan ailesi ve çocukarı ile aylarca görüşemeyenler sağlıkcılar için biraz daha rahat etsin diye personel alımı yapılmıyor şu andak illerdeki çoğu hastanelerde yardımcı sağlık personeli olmadığı için ilçelerden görevlendirme ile personel takviyesi yapılıyor ancak kimin umrunda bir iki haftaya açıklayacağız diye bir aydır zaman geçiriyorlar artık kimsenin inancı kalmadı bunların bir şey açıklayacağı yok lütfen sizde bu haberi kaldırın

SIRADAKİ HABER