26 Haziran 2021 tarihli atama kararı yayımlandı

26 Haziran 2021 tarihli resmi gazetede yayımlanan atama kararına göre Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Türk Akreditasyon Kurumu, İçişleri Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Vakıflar Genel Müdürlüğü, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Güneydoğu Anadolu Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı, Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı, Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü ve bazı bakanlıklara atamalar yapıldı.

26 Haziran 2021 tarihli atama kararı yayımlandı

Bazı bakanlık ve kurumlar, Almanya Federal Cumhuriyeti nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliği ile Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesine ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yer aldı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı

Strateji Geliştirme Başkanlığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Dr. Ali Osman AKALAN atanmıştır.

Almanya Federal Cumhuriyeti Nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliğine

3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Protokol Genel Müdürü Ahmet Başar ŞEN atanmıştır.

Türk Akreditasyon Kurumu

Genel Sekreter Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Serhat GÖK atanmıştır.

İçişleri Bakanlığı

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdür Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Sezgin DEMİRCİOĞLU atanmıştır.

Kültür ve Turizm Bakanlığı

Personel Genel Müdür Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Erdal AYDIN atanmıştır.

Vakıflar Genel Müdürlüğü

Vakıflar Meclisi Üyeliğine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri ile 4 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 700 üncü maddesi gereğince Dursun TOPALOĞLU atanmıştır.


Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla


ONLİNE FORMA  ile KALİTE ve GÜVEN SİZLER İÇİN TAKIM  79 TL 

Vakıflar Meclisi Üyeliğine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri ile 4 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 700 üncü maddesi gereğince Adnan ER atanmıştır.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı

Başmüfettişliklere, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Müfettişler Ömer Faruk KOÇ, Hamza SAYAN, Oktay ALTIN ve Eren SEÇİLMİŞ atanmıştır.

Güneydoğu Anadolu Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı

Başkan Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Nusret MUTLU atanmıştır.

Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı

Başkan Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Murat KARAKOYUNLU atanmıştır.

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü

Yönetim Kurulu Üyeliğine, 233 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 8 inci maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Yener YILDIRIM atanmıştır.

Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi Denetleme Kurulu Üyeliğine,

6339 sayılı Kanunla onaylanması uygun bulunan "Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Kırgız Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi'nin İşleyiş Esaslarına Dair Anlaşma"nm 7 nci maddesi ve "Kırgızistan-Türkiye Manas Üniversitesi Tüzüğü"nün 6 ncı maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Prof. Dr. Rahmi ER atanmıştır.

Ceren YILDIZ

banner43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER